Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok jóképű, sem izmos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jóképű, sem izmos, mégis a szép nők tetszenek, így nem lesz soha senkim?

Figyelt kérdés

"Add lejjebb az igényeiket."

"Keress a saját szinteden!"


Megtettem. Rosszabb volt, mint az egyedüllét.


2018. márc. 4. 11:24
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
0%
Esetleg a kisugárzásod (XD) lehet valamire még jó. Azzal akár egy szép nőt is meg lehet fogni. Khm, anyagilag hogy állsz?
2018. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Akkor legyél egyedül, problem solved. Persze dolgozhatsz magadon, de az ugye nagy meló, meg ha téged ennyire csak a külsőségek vonzanak,akkor nehéz lesz, de mindegy.

Én sem vagyok szép nő, én mondjuk belsőre válogatok, nekem sem könnyebb, de nem jövök ide sírni.

2018. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Anyagilag? Havi nettó 200 Budapesten.
2018. márc. 4. 11:30
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem feltétlen. De tény, hogy én telt nőként nem keresek magamnak izmos, helyes férfit, mert tudom, hogy én sem olyan vagyok, "nem vagyunk egy szintén", irreális lenne ha az ellentétemet keresnem.

Egy szép nő is lehet átlagos, egy átlagos is lehet szép. Tehát találhatsz, csak ne a szöges ellentéted próbáld megkeresni, mert mint mondtam, irreális.

2018. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

De ugye azért azt vágod, hogy az embernek vannak olyan belső értékei ami miatt "megszépülhet" a másik szemében?

Hát ha csak a felszínes külsőségekre hajtasz, akkor tényleg egyedül fox maradni, sorry!

2018. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem, sőt, még a csúnya nők se nagyon állnak szóba azzal, aki nem néz ki jól.
2018. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Akkor tessék energiát fektetni magadba!

Vagy gyúrjál,vagy gyúrj a dumádra,vagy gazdulj meg.

Ha meg büdös neked valamelyik is, akkor c'est la vie.

2018. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem fektetsz magadba, de elvárod, hogy a másik megfelelő legyen az igényeidnek. Igen, így esélytelen!
2018. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Hülyeség. Én sem vagyok az, még is álomnőim voltak. A nőknek nem a külső számít, ez baromság. Akinek volt egy valamirevaló kapcsolata is az tudja hogy nincs így. A r**ancok lehet erre hajtanak, de ki akar ribikkel lenni?
2018. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!