Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit rontok el az ismerkedések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el az ismerkedések során?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy hogyan ismerek meg valakit. Elkezd érdeklődni utánam, én viszonzom. Keressük egymást stb.

Randin ha összejön, magabiztos vagány srácot alakítok, persze pici (nem durva) csipkelődéssel, bunkósággal.

Megmarad az érdeklődés jókat csevegünk, újabb randi, akár smár is, tehát minden jól halad.

Majd, egyszer csak szinte varázsütésre: vagy eltűnnek, de teljesen...nem válaszol stb. Vagy jönnek a tőmondatos válaszok. Pedig semmit nem csinálok másképp, mint előtte.

27vagyok, és bosszant, hogy nem találom mi a hiba.

Kedvesebbnek kéne lenni? vagy kicsit visszahúzódóbbnak?

Miközben a csapból is az folyik minél jobban lekezelsz egy nőt, annál jobban akar téged?



2018. márc. 4. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Szomorú, hogy 27 éves fejeddel csak eddig jutottál, és a tömeg hülyesége után mész, ráadásul színész vagy "alakítok". Ezért nincs senkid, mert nem tudsz felnőni és normálisan viselkedni!
2018. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Igen, mert a válaszából tényleg egy "normálatlan" viselkedés jön le. Első hülye vagy. Sajna a párkapcsolatok két emberből állnak, ez egy olyan dolog hogy hiába csinálsz mindent jól, mivel a másik reakciója számít, ha ő hülye akkor a csillagot is lehozhatod neki. Én is küzdök ezzel, nehezemre esik elfogadni. Az teljesen egyértelmű hogy nem a te bizonyítványod ha ők így reagálnak egy teljesen normális viselkedésre. Persze itt csak arról beszélünk amit te leírtál, nem biztos hogy a valóság is ez.
2018. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

"minél jobban lekezelsz egy nőt, annál jobban akar téged?"


Milyen csapból? A GYK csapjkából?

Biztosíthatlak, hogy aki engem lekezel, az mehet a csába azonnal.

2018. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetlen nőnemű lénnyel még csak egy válaszig sem jutok el. Ha egyel mégis, akkor néhány válasz után eltűnik. Nem értem mit csinálok rosszul. Régebben bármit írtam, mindig érkezett válasz. Manapság csak a nagy semmi. Társkeresőzni már nem is próbálok, az én külsőmmel ez esélytelen, ott már régen sem érkezett válasz.
2018. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!