Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy én képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én képes vagyok vonzódni a kövér nőkhöz ha olyan a személyisége de vékony nők nem képesek belém azaz egy kövér pasi iránt vonzódni?

Figyelt kérdés
Eddig csak kövér barátnőim voltak ember Nem volt gond mert tudok vonzódni a kövér nők iránt Szerintem nagyon jók a telt nők de már kipróbálni egy vékony nőt is hogy milyen vele kapcsolatban lenni de irántam valahogy nem vonzódnak
2018. márc. 4. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Csak személyiség számít.


Ez minden itt feltett kérdésedre, és hülyeségedre is reakció.

2018. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ennek oka lehet, hogy az, hogy a nők ideálja a vékony férfi, és ehhez ragaszkonak, míg a férfiaknak a súly annyira nem lényeg, ha az arc, öltözködés és a jellem/stílus rendben van.


Bár, ha csak beléd nem képesek, akkor "Ön a hibás, nem a készülék", ahogy a HS7 megénekelte. De az igaz, hogy ritkán látni kövér/tagbaszakadt/pufók/mackós férfit nővel látni, gyakoribbak a vékonyak és a nagyon vékonyak.


Van ez így. Persze fogyni mindig lehet, bár van akinél az ideális súlya is tagbaszakadt/mackós eredményt ad. De azért csak hajrá.

2018. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Kipróbálni egy vékony nőt? Bocs, de próbálgass valami mást, a nők is emberek, nem próbálgatni kell, idióta...


Különben meg majd lesz esélyed vékonyaknál is, ha lefogysz. Kövéren maradj a kövéreknél.

2018. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mennyire vagy kövér? mert olyan kis köpcös férfi nekem már tetszett.
2018. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Itt az a baj, hogy te úgy vonzódsz (elvileg) a kövér nőkhöz, hogy a kövérséget valami olyan tulajdonságnak írod le, amit igazán nem kellene szeretni és nem is vonzó.


Amúgy meg talán azért, mert különbözőek vagyunk és mert genetikailag puhábbak a nők a férfiaknál (ld izomtömegarány és zsírsejtszám), emiatt nem az az alapértelmezett, hogy a férfinak vannak csöcsörészni való keblei pl?

2018. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg fuss neki a Feabie-nek vagy más hasonló oldalnak,ahol kövér pasi fétises nők is vannak.
2018. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
A férfiak elfogadóbbak. Ennyi.
2018. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem kimondottan a testesebb ferfiak jonnek be. Persze normalis kereteken belul. De mindig is jobban tetszettek a macis pasik, mint a kockas hasu kigyurt vagy vekonyak...

Atlag 21/L ;)

2018. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

#8: Nekem is van hasonló ismerősöm. Mást értenek mackós alkat alatt a férfiak és mást a nők. A férfiak simán hájat. A nők a háj alatt pár kiló izmot.


ÉS mellékesen üdvözletem a lepontozómnak, aki minden este végigmegy a kérdéseken és keresi az 58%-os válaszokat! :D Bizonyára boldog és tartalmas életed lehet.

2018. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!