Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor kelendőek az okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kelendőek az okos nők vagy nem?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy az okos nőkről nem lehet levakarni a férfiakat. Ugyanakkor csomó okos nő panaszkodik hogy a buta nők kellenek a férfiaknak mert butákat lehet irányítani, befolyásolhatok stb. Okos nőktől menekülnek a férfiak.


Valóban megjegyzem én sem és barátaim sem jönnénk össze okos nővel.


2018. márc. 5. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfi és cél válogatja. Egy ostoba férfi, vagy az, akinek komplexusai vannak, ha nem bírja maga alá hajtani a nőt, nyilván nem örül neki...


Egy okos férfi ha társat keres, nyilván olyat keres, akitől nem sül ki az agya egy nap után, hanem akivel élvezet társalogni, mert van erre alkalmas kognitív kapacitása.

2018. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az okos és az irányíthatóság miért függ össze ?
2018. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én csak okossal.

Majd megtanuljátok, hogy amit most problémának gondoltok, az a ti hiányosságaitokból fakad valójában.

2018. márc. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki igazán okos, az önálló. Azt nem lehet irányítani vagy sakkban tartani, sem behülyíteni. És nem attól lesz valaki okos, ha van x mennyiségű tárgyi tudása, legalábbis az én értelmezésemben.
2018. márc. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En az okos noket jobbab szeretem. Nem akarok senkit sem iranyitani, ehelyett egy olyan tarsra van szuksegem, akivel kepes vagyok szot erteni, szeles latokorrel rendelkezik.
2018. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A kettő között. Okos nő, egyenlő karrierépítés. Ezzel, egy meghitt párkapcsolatnak lőttek is.

Buta nő, meg ki tudja készíteni az embert a hülyeségekkel. Ott is lőttek a meghitt párkapcsolatnak.

2018. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kelendőek.

De ha neked nem kell, akkor miért érdekel, hogy kinek kell?

2018. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Volt nagyon " okos" feleségem. Nyelveket tanult/ beszélt, 3 diploma, oktatott, stb. De érdekes, hogy rettentően racionális volt. Emiatt nem volt "igazi nő", nem volt elég az empátia, a odaadó szeretet, a humor, gyengédség, nem tudtam egy idő után úgy tekinteni, mint aki pl a gyermekem igazi, gondoskodó anyja lehetne... szexben nem volt különösebben rossz, de ott is, mint az élet minden területén, kezdte/ akarta átvenni a dolgok irányítását. El is váltam, mert nem voltak közös célok, csak távolodunk egymástól, ahogy feljődtünk.

A mostani párom kicsit irracionális, de az intelligencia minden téren megvan, de ő nem kétlábú lexikon, elfelejt néha valamit, kérdez néha olyat, hogy berogyok a nevetéstől...DE mint NŐ, sokkal többnek érzem. Amúgy talán csinosabb is, mint az exem, de ez a belső tulajdonságok miatt van. Nála alap a gondoskodás, empátia, odaadás. 2 hónapja voltunk együtt és " láttam" benne a gyermekem anyját. Rá 4 hónapra közös akarattal megpróbáltunk, és elsőre terhes lett, aztán lett egy tényleg mutatni valóan gyönyörű kisfiunk.

Szóval szerintem legyen józan paraszti ész, intelligencia, de ne legyen egy nő túl racionális, egoista " túlokos". Azokban nincs elég NŐ...

2018. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligencia szexi. Az okos nőkre bukom. Általában ez ott bukik meg, hogy egyes nők hajlamosak beképzeltté, vagy pökhendivé válni, netán még irányító is akar lenni. Az ilyesmi egyik sem jön be. Tehát még egyszer: az intelligencia szexi. De csak akkor ha kellemes személyiséghez társul. Ezt nem veszik figyelembe sokan...


És nem tudnék egy buta nővel összejönni soha, nálam ez a legkiábrándítóbb.


Nem érdekel a végzettség, a szakma! Elég ha elbeszélgetek az illetővel és pár perc után érzem, hogy megvan-e az a bizonyos magához való, avagy sem...


27/F

2018. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy milyen párkapcsolatot szeretnének a férfiak. Pár alkalmi dugásra és/vagy szobadísznek egy buta nő is jó, még jobb is, mint egy okos, öntudatos nő. A buta nő nem is akar majd többet a kapcsolattól, elfogadja a szerepét, nem tartja megalázónak, hogy csak ürítésre használják. Egy okos nőt inkább akkor választanak, ha tényleg társat keresnek, akivel el tudnak beszélgetni többféle témáról, meg tudják vele osztani a problémáikat, aki barát és egyben partner a férfinak. Egy okos nő "wife material", egy buta nő pedig szexpartner vagy pár hónapos kapcsolatra való "barátnő". Feltéve persze, hogy a férfi is okos, művelt.
2018. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!