Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy barátom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátom azt mondta, hogy azért nem jönne össze velem, mert túl okos vagyok? Ez valami burkolt "nemtetszel" vagy tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy egy nála sokkal okosabb nő mellett nem érezné magát férfinek. Ismertem a korábbi barátnőit, csinosak voltak és aranyosak, de mindegyik olyan elanyátlanodott és butácska.

Egyszer azt mondta, hogy felnéz rám, és az egyik legjobb barátja vagyok, és az egyik legokosabb ember, akit ismer. Egyszer a férfi-női barátságokról beszéltünk, és azt mondta, hogy ő pont azért nem jönne össze velem, mert engem nem kell pátyolgatni és általában nekem van igazam. Ez egy kicsit rosszul esett, de nem azért, mert többet érzek iránta, hanem mert csalódtam benne, hogy egy ilyen intelligens férfi nem egyenrangú partnert keres, másrészt azt mindig el tudtam fogadni, ha nem vagyok elég jó valamihez, de ez infó nekem teljesen új, hogy "túl jó" vagyok.


Férfiak, nektek volt olyan nőismerősötök/női haverotok, akikre mint ember nagyon felnéztetek, de pont ezekért a tulajdonságaiért volt rossz "barátnőanyag"? (önálló, jó problémamegoldó, határozott, okos)


2017. dec. 30. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, amikor egy férfi attól érzi férfinek magát, hogy a másik fölött uralkodhat és mindenben lenyomhatja.
2017. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
A kerdesben leirt ferfi fenyevekre van az "intelligens" jelzotol.
2017. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy létező dolog. Egy okos, talpraesett nő mellett sok pasi nem tud kiteljesedni, mint férfi, nem tudná belölteni az irányító szerepet. Azt vizualizálják, hogy sok lenne az összezörrenés, mert a nő nem hagyná annyiban, hogy elnyomják, rafkós lenne és agyafúrt, emiatt a pasi idegeire menne. Ezért sokan kissé setesutább, butácskább nőket választanak, akiket terelgetni, tanítani lehet, és a nő is jól jár, mert megtalálta azt a párt, akire tökéletesen fel tud nézni. Win-win szituáció.
2017. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De rengeteg jó tulajdonsága van. Udvarias, sikeres a munkájában, művelt, tájékozott, lehet vele mélyebb és komolyabb dolgokról beszélni.
2017. dec. 30. 12:13
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
Én még nem találkoztam magamnál okosabb nővel, szóval tapasztalatból nem tudok beszélni. Az mindenesetre elvárás, hogy a lány értelmes legyen, meg ne egy rakás szerencsétlenség.
2017. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondták már. Azt mondta, nem szereti, hogy állandóan tudom a választ (amúgy teljesen alapműveltségi kérdésekre), és nem szereti, hogy felette állok agyilag. :-O
2017. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A barátnője voltál vagy egy lánybarátja?
2017. dec. 30. 12:23
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Van ilyen. Nem szabad tulagyalni a dolgokat kapcsolatban. En is tanulok a buta es felszines noktol. Nem szabad kotoszkodni. Soppingolni kell,szelfizni,sportolni,viccelodni.

N

2017. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem mondtàk.De amit leírtàl erről a pairol elêggê elszomoritott.Lehet hogy mint barátnak havernak első és tök kedves de ...Egy párkapcsolathoz egy butàcska meg nem részletezem mijen nő kell neki ên érzelmileg uninteligens önző egoista pasinak jön le.Ên a helyedben nem bànkodnék miatta .
2017. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Meg különben is akármit mondanál neki mindíg azt akarnâ hogy övê legyen az utlosó szó egyidő utàn te éreznéd magad butànak mert ő mindíg megcàfolnà amit àllitasz hiaba àllnàl ki magadért mindíg ugy csavarnâ a mondatokat mintha ő talâlta volna ki .Köszönöm az ilyenből én nem kérek.:)
2017. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!