Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért fogok egyedül maradni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért fogok egyedül maradni, mert büszke férfi vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem vagyok olyan büszke, hogy egy nő is teperjen értem, ne csak én. Ha én teperek egy nőért, akkor elvárom, hogy ő is teperjen értem, van akkor büszkeségem. Sajnos már elég idős vagyok és nagyon nincs nő, de úgy gondolom, inkább megmaradok büszke szingli férfi életem végéig mint hogy udvarolnom kellene egyoldalúan
2018. márc. 5. 09:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
A büszkeség az egó zsákutcája. Saját magadat bünteted vele, nem másokat. A te életedet cseszed el, nem másokét.
2018. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz ezen a dolgon.

De én például ha nem látom a nőn is az érdeklődést, nem keres nem ír, csak én tépem a számat akkor hagyom a rancba.

Nem vagyok én udvari bolond...

Legutóbb is konkrétan elmondtam hogy én kedvelem, tettszik nekem, többet is el tudok képzelni barátságnál. Egy randi után volt még pár üzenet váltás, majd ekkor meg ekkor keressük egymást szöveg. Keresett szerinted?

Szerintem alap hogy miután én elmondom hogyan érzek akkor keres ha ő is így érez.

Nem keresett ezekszerint nem úgy érez. Ez van ennyi volt.

2018. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradj egyedül, senkit nem fog zavarni.
2018. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nincs semmi gond, legfeljebb marad a tenyered meg az öt ujjad.
2018. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem kéne ennyire kiélezni hogy ki kiért teper és milyen intenzitással. Ha normálisan bánsz egy nővel, visszakapod az érdeklődést tőle. De hogy teperjen érted, azt ne akard, mert magadat degradálod a hölgy előtt, aki aztán kiábrándul belöled. Arról nem is beszélve hogy az ilyenekből még sosem keletkeződött normális kapcsolat ahol az a téma hogy ki kiért van éppen oda jobban. Ezt mi nők tudjuk, és hamar odébbállunk.
2018. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor jól nézz ki azèrt harcolnak a nők! Te kèrdező nem lehetsz jó pasi. Jobb is ha csak magadnak vered idős korodig.
2018. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem, azért maradsz egyedül mert barom vagy.
2018. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!