Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányosan egyedül kell élnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosan egyedül kell élnem ahhoz hogy a barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
Éltem egyedül és valami borzalmas volt mindennap egyedül menni haza az üres lakásban a négy fal között egyszerűen nagyon rossz volt. Próbáltam barátaimhoz költözni de ők már családban élnek nyilván nem mehetek oda. Igy most a szüleimnél lakom ahhoz hogy barátnőm legyen muszáj a magányt választanom?
2018. márc. 2. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
költözz össze velem, legyünk haverok :D
2018. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem muszáj, de hasznos.
2018. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Olyan vagyok, mint egy kisgyerek. Add meg, amit akarok és elmegyek. Ne gyorsan, hadd élvezzem, ahogy a rabszolgáddá teszed az eszem. Nagyon nagyon nagyon, neked én hagyom hagyom hagyom. Veled egy lapon lapon lapon, ha említesz hagyom hagyom hagyooommmm....................


Kedves.....ne felejtsd el, hogy ma tízmilliószoros nap van. Hamarosan vége, siess. Mondjuk kívánj egy barátnőt. Na milyen ötlet? ;) Nem lesz magány.

2018. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

3: Ez aranyos volt ^_^

Én már kívántam magamnak egy barátnőt, mert bizony ma 10 milliószoros nap van x) (fun, ingyen van, hátha XD)


Ha nem jön be, akkor schedule naptárba: Május 29 ^.^

2018. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

10 milliószoros nap XD

azért, örülök, hogy ti el tudtok hinni ilyeneket:)

2018. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell, de én például nem tudom elképzelni, hogy borzalmasnak éljem meg az egyedüllétet, és az életet sem olyannal, aki így éli azt meg.
2018. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell egyedül élned.


Viszont ha ismerkedsz,nem hátrány ha mondod elakarsz most már költözni,hogy önállósodj csak félre raktál eddig. Viszont ha össze jössz a csajjal akkor tényleg rövid időn belül költöznöd kell. Ha meg nem lesz belőle semmi akkor meg mind1. De érdemes félre raknod.

Bár a legtöbb férfi azért inkább lakik egyedül és akkor bármikor felvihet egy csajt.


Én,bár nő vagyok. Egyedül én sem laknék. Jó itt a szüleimnél,nem bírnék üres házba haza menni meló után.

De ha össze jönnék egy pasival és odáig jut a kapcsolatunk gondolkodás nélkül össze költöznék vele.



Sajnos nekem attól áll égnek a hajam mikor egy férfi mondja,hogy igen szüleim élek és tök jó itt,el sem akarok igazán költözni. Na ez az amit férfiak elrontotok.


De mondjuk az őszinteséget én is értékelem,hogy ha azt mondja igen nem szeretnék egyedül lakni,rossz üres házba haza menni. De ha alakulna egy nővel komolyabb akkor természetesen elköltöznék otthonról.


26/N

2018. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Korrekt volt, jó lenne ha még több ilyen nő lenne! :)
2018. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"De mondjuk az őszinteséget én is értékelem"


De ha azt mondja, hogy "igen szüleim élek és tök jó itt,el sem akarok igazán költözni", az is őszinte.

2018. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!