Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne egy olyan gyanútok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy olyan gyanútok, hogy gerontofilok vagytok (legalábbis csak nálatok jóval idősebb férfiakhoz vonzódtok, őket nézitek meg) akkor kihez fordulnátok? Szülők kizárva!

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb baratomhoz.
2009. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
gerontofil az, aki kifejezetten idős emberekkel kívánja a szexet... Nem? Szerintem, ha csak idősebb, érettebb pasik tetszenek, az nem baj, legfeljebb apakomplexus:) Nalam 10-15évvel idősebbek tetszenek, de csak abbol az egyszerű okból, hogy jobban kijövünk egy érett gondolkodású pasival és szexisebbek is, mint a korombeliek. Szerintem, nem feltétlen fordulnék ilyen gyanúval senkihez, nem betegség és mindenkinek vannak kis intim titkai...
2009. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem a nagypapád korabeliekhez vonzódsz, szerintem nincs gond. Viszont ha több évtizednyi a korkülönbség, az már elgondolkoztató. Amúgy hány éves vagy és milyen korúakhoz vonzódsz?
2009. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű lennének ilyen korú barátaim, vagy hozzám hasonló barátaim és velük beszélném meg.
2009. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még csak 15 éves vagyok, de mindig felnőttek tetszenek meg. Hát innen való a félelmem. Jó, azért nem a járókeretes nagypapikat nézem meg :D, de akkor is furcsa... (Pl: nálam 30 évvel idősebb férfi megtetszik...) Mindegy, Köszönöm nektek, remélem, hogy csak apakomplexusról van szó!
2009. máj. 9. 08:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, erről akkor beszélhetünk majd ha kb. 30 évesen 60 évesekkel akarsz összejönni.

Mikor ennyi idős voltam én 30 alatti pasikkal szóba sem álltam :D

16 évesen 32 éves pasim volt...

Most 19 vagyok, de már elmúlt. Már nem számít a kor, sőt volt egy időszakom (kb. most ért véget egy időre) amikor csak velem egykorú (vagy fiatalabb!) fiúk tetszettek meg.


Szerintem ez neked is csak múló dolog, egyébként pedig ezzel nincs semmi baj, mármint ebből nem származik semmi bajod. Különben nem mindegy, hogy megtetszik valaki vagy teszel is valamit azért, hogy összejöjjetek.

Velem, előfordult már olyan, hogy egy 50es férfiról alig tudtam levenni a szemem. Persze igencsak fiatalosan nézett ki. De mégsem adtam neki meg a számomat meg semmit, hanem hazajöttem.

2009. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! : )

Most már tényleg kezdek megnyugodni.

2009. máj. 11. 13:16
 8/12 anonim válasza:
Az én párom között és köztem kereken 40 év a korkülönbség. ÉS imádjuk egymást, nem a pénz játszik egyszerűen szeretjük egymást, ugyanakkor bejönne nekem egy 30-as is, de benne láttam meg az Ő-t. Ennyi, ja és már 1 éve együtt vagyunk.
2009. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
21 éves vagyok
2009. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ő... rendben. És ezt miért osztod meg velem? :D
2009. nov. 4. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!