Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz lenne nőként kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne nőként kezdeményezni egy pasinál?

Figyelt kérdés
Nem nyomulós? Pasik ti milyen néven vennétek?
2018. márc. 8. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Én jó néven venném, semmi baj nincs ezzel a dologgal.
2018. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Én sosem ítéltem el azt a nőt aki kezdeményez. Nemrég is így volt egy nővel. A kezdetektől azt hiszem szimpatikusak voltunk egymásnak. Nem mertem lépni mert úgy gondoltam egy ilyen szép és kedves nő biztosan nem ilyen férfira vágyik mint én. Egyszer odajött és megkérdezte hogy nem e vinném el valahova. Azóta már találkoztunk, és a héten újra fogunk. Boldog vagyok, lehet lesz belőle valami :)
2018. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne párom, nem venném rossz néven, egy randi biztos kisülne belőle, a többi meg eldőlne utána. Mivel van párom, így nyilván udvariasan elutasítanám.
2018. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
A páromat is nőként kaptam le :) Nincs benne semmi sem, csak sajnos pár nő nagyon oda van ezért az "Úristen, pasi dolga, h kezdeményezzen.." szöveg és elterjedt mint egy betegség :D
2018. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem
2018. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan már... :) Ha Mohamed nem megy a hegyhez, a hegy megy Mohamedhez...:D Én is lépek, ha a másik nem lép, ha ez nem tetszik neki, valószínűleg amúgy sem jönnénk ki jól, mert alapjáraton ilyen "megyek és megoldom" ember vagyok...:D
2018. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

#4: ez csupán tünete annak a betegségnek, amit gyávaságnak hívnak ;)


Kérdező: nem, 2018-ban ez már egyáltalán nem gáz, hanem normális felnőtt viselkedés.

2018. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem gond, sőt hízelgő, hogy ennyire érdeklek valakit, hogy akár elhívjon valahová.
2018. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem gond a mai világban. Nekem tetszene egy ilyen szituáció:).
2018. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kezdeményezés az kezdeményezés, a nyomulás az nyomulás. Tehát a kezdeményezés (önmagában) nem nyomulás.


Kezdeményezz finoman, nőiesen. Teljesen normális és jó dolog.

2018. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!