Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van párt találni?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve ért véget egy jó pár éves kapcsolatom, ami tini koromban kezdődött. Így most 25 évesen tökre tanácstalan vagyok, hogyan ismerkedjek.

Kicsit bővebben rólam:

Tanulmányaimat már befejeztem (egyetem), stabil gazdasági hátterem van (saját cég), külsőre átlagos-átlag feletti vagyok, alakban és arcra is.

Belsőre meg szerintem intelligens, nem túl aktív, nehezen megnyíló és zárkózottabb, kevésbé érdeklődő.


Mivel közvetlen társaságomban nincsenek nők, meg nem igazán járok olyan közegbe (suli, munkahely, hobbi stb), ezért elég limitáltak a helyek, ahol ismerkedhetek.

Pár lánnyal azért próbálkoztam és a tapasztalat:

Úgy látom, hogy a külsőm és a zárkózottságom (amibe a nők azt látják, hogy titokzatos vagyok), valamint a határozottságom/céltudatosságom (hogy ennyi idősen saját cégem van stb) felkelti a nők figyelmét, el is jutunk alkalmi kapcsolatig vagy éppen randiig. Azonban kiderül, hogy a titokzatosságom valójában nem az, és hogy passzív, unalmasabb ember vagyok (amíg nem oldódom fel). (ez nem azt jelenti, hogy otthon ülök, nagyon sokat járok társaságba, helyzettől függ, de általában periférián vagyok).

Hogy tudnék ezen változtatni, amikor ilyen a habitusom, meg introvertált vagyok?

Mondanom sem kell, hogy e miatt nem jutottam tovább a randizásban, mert érdektelenné váltam. Mit kezdhetnék ezzel? Jön olyan lány, aki elfogad és kitart amíg megnyílok és felszabadulttá válok)?


2018. márc. 8. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
50%
2018. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Biztos vannak olyan lányok, akik az ilyen pasikat szeretik, bár sem én, sem a barátnőim nem ilyenek vagyunk. Talán a nyugisabb, passzívabb lányokkal kellene próbálkoznod, én nem szeretem, ha egy pasi nem beszél, nem humorizál, de nekem mondjuk a jó duma fontosabb, mint akár a jó külső.
2018. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha olyan vagy, amilyet leírtál, akkor nagy esélyed. Az más kérdés, hogy elég vicces, amikor jól kinéző és saját céggel meg 20 házzal rendelkező srácok pár naponta jönnek gyk-ra, hogy nehezen megy a társkeresés meg nem kellenek senkinek. Mondjátok már meg, nekem cég, ház meg hasonlók nélkül miért megy lazán? :D

Beszéltem egy női felhasználóval az oldalról, aki kíváncsiságból randizott pár ilyen sráccal. Mind össze-vissza kamuzott.

2018. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a másik, hogy ez a saját cég, ház, autó nekem pl. abszolút nem számítanak. Lehet, hogy rossz lányokkal próbálkoztál eddig.
2018. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is kamu. Ha ez igaz lenne, lenne olyan kapcsolati hálója, hogy valaki becserkész neki valakit.
2018. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mi ebben a kamu és mi értelme lenne kamuzni egy ismeretlen oldalon...

Senki nem mondta, hogy 20 házam meg ilyen-olyan sportkocsim van, de felépítettem valamit, ami egész jól hoz a konyhára.

Ezzel nem villogok, mert miért kéne.

Inkább, hogy ebbe belelátnak valamit (és nem az anyagi javakat), hanem az ehhez kellő pozitív tulajdonságot gondolom...


Na de nem is ez a lényege a kérdésnek, hanem, az hogy ők látnak valamit ezek miatt, ami mögött nem az van, amit gondolnak és így kiábrándulnak.

Belsőleg meg egy zárkózott, introvertált ember vagyok, sok idő kell míg megnyílok és azt látom, hogy habár az említett dolgok bevonzzák a nőket, de senki sem tart ki addig, amíg megnyílok...ez szomorít el és ezen szeretnék változtatni!

2018. márc. 8. 16:09
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

"Talán a nyugisabb, passzívabb lányokkal kellene próbálkoznod"


Az ilyeneket pont azért nem találod meg, mert ilyenek. Inkább halnak meg egyedül, mint hogy lépjenek valamit :)

2018. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a kamu, hogy aki valóban felépített valamit és/vagy jól néz ki, az simán talál párt. Fel sem merül benne, hogy nincs esélye vagy mennyi, hanem megy és keres. És talál. Egy ilyen kategóriájú embert nem fognak unalmasnak találni.


"Tanulmányaimat már befejeztem (egyetem), stabil gazdasági hátterem van (saját cég), külsőre átlagos-átlag feletti vagyok, alakban és arcra is. "

De, villogsz. Miért írtad oda a saját céget zárójelben? Miért írtad, hogy átlag feletti?


Én is zárkózott vagyok a fentebb felsorolt tulajdonságokkal. A kérdésem még mindig áll: Én miért találok lazán kapcsolatot? Gondolom nálam nem bukik ki, hogy a cég mégsem úgy van, a kinézet mégsem olyan jó és hasonlók...

2018. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem ártana attitűdöt váltanod. Arra gondolok, hogy megtanulhatnál elfogulatlanabb lenni másokkal, és általában a többi ember iránt némi szeretetet érezni, és olyan tulajdonságokat keresni legalább gondolatban, amelyek bennük és benned is egyaránt megvannak, tehát ami összeköt, és nem olyat, ami szétválaszt.
2018. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as


Mondd már meg kérlek ki előtt akarnék villogni, de komolyan, tök ismeretlen emberek előtt egy weboldalon?

Nem sok értelmét látom, de ok.

Ha tudni szeretnéd, azért írtam le, hogy saját cég, mert pont ez az egyik ami felkelti a figyelmet, amikor arról beszélek, hogy mit csinálok, de ezt le is írtam.

Amit meg magamról írok, nyilván amit reálisnak látok és amit a környezetem visszaigazol.


Hogy miért találsz lazábban kapcsolatot? Honnan tudjam? Mert lazább vagy? humorosabb vagy? barátságosabb? kedvesebb? találd ki te!

2018. márc. 8. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!