Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 éves nőként mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves nőként mennyi esélyem van egy normális, értelmes párt találni? Vagy egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Volt már hosszú kapcsolatom, de annak már 3 éve vége, azóta semmi. Azóta egyszerűen nem megy a társkeresés. Épp most részesültem egy újabb elutasításban. Eléggé introvertált vagyok, de vannak hobbijaim, van társaságom, csak ott a legtöbb férfi vagy foglalt, vagy nem kellek neki.

Lehet, hogy nem a megfelelő embereket nézem ki? A művészlelkű, elmélkedni szerető férfiak a gyengéim.

Eddig úgy gondoltam, bele tudnék nyugodni a magányba, de ezt már egyre kevésbé érzem... hiányzik egy társ.


2017. aug. 20. 09:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%

ilyen kérdéseket azért írtok hogy növelje az önbizalmatokat a sok szerencsétlen kiéhezett férfi aki szétbombáz majd mindenféle idióta pmel?


Hogy a k életbe maradnál egyedül 29 évesen?


Na jó de megértem, végül is ez olcsóbb mint pszichológushoz járni

2017. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem, ezt konkrétan azért írtam ki, mert elutasított egy férfi, akit nagyon szerettem/szeretek. És tényleg félek, hogy nem lesz már senkim.
2017. aug. 20. 10:05
 3/27 anonim ***** válasza:
63%

Első sorban, máris megtetted a legfontosabbat, amíg ezt a választ megírom, Te fogsz kapni 10+ privát ajánlatot :)



Másrészt, szerintem 29 évesen nagyon nem vagy semmiről lemaradva. A legtöbb férfi kb 35 évesen alapít családot, így a 30-as évek elején lévő nők elég kapósak (lehet, hogy egy nő mást mondana, de nekem 35+ férfiként így tűnik)


A biztatás mellé egy tanácsot tudok adni, hogy mozdulj ki a komfortzónádból.

Rendben, hogy vannak hobbijaid, és vannak társaságaid, de ott már mindenkiről vagy kiderült, hogy foglalt, vagy valami miatt nem érdeklődtök egymás iránt.


Én nemrég hasonló szituációban kezdtem el szándékosan új társaságokat keresni a meglévő hobbik mellé. Persze, kényelmes lett volna maradni a megszokott emberekkel, akiknél tudom, hogy mire számíthatok, akikkel megvan, hogy mikor és hol találkozom, de így legalább adok egy esélyt annak, hogy megismerek egy pár új embert, és közöttük (vagy rajtuk keresztül) életem párját is.

2017. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Kb. annyi, mint nekem hasonló nőt találni 42 évesen!
2017. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
istenem, ha én lehetnék újra 29...:)
2017. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Miért utasított el az illető?
2017. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
10%
Bármikor találhatnál párt, csak ahhoz szóba kellene állnod a nem tökéletes külsejű férfiakkal is.
2017. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 LazyJones ***** válasza:

Elmélkedni szeretek, de nem tudom, mennyire számítok művészlelkűnek. Megvan a sajátos világnézetem és hozzáállásom, kontárkodtam is már művészeti dolgokkal, minimális sikerrel. Ja, és nincs senkim. Szóval ha tényleg csak ennyi kell, azt találhatsz itt is bármikor, a kérdés az, ezen kívül milyen olyan tulajdonságok vannak, amiket keresnél/elvárnál, és, hogy mersz-e kezdeményezni, vagy tenni azért, hogy találj is valakit.


F35

2017. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Lazy,

teged sem ertelek, ha itt egy lehetoseg elotted, es csak egy kvazi hirdetest adsz fel magadrol, ahelyett, hogy lecsapnad a magaslabdat.

2017. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 LazyJones ***** válasza:

#9


A legtöbb válaszoló nem akar, vagy nem itt akar ismerkedni, és nem egy olyannal találkoztam, aki kimondottan zokon vette, ha egyből ráírtam. Aki introvertált, még inkább visszahúzódik, és ijed meg egy direkt rámozdulástól. Így a kérdező eldöntheti, hogy csak válasz kell-e neki, vagy esetleg bele mer-e menni egy ismerkedésbe olyasvalakivel, aki jelezte, hogy nyitott erre.

2017. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!