Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a rosszabb, összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb, összejönni egy nem vonzó nővel/férfivel, mert nem volt jobb vagy sokáig egyedül maradni és keresni azt aki igazán tetszik?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 16:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Összejönni olyannal, akit nem akarsz igazán, egyértelműen.
2018. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%
Egyedül maradni, egyértelműen. :-)
2018. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Miért jönnél össze olyannal, akihez nem vonzódsz? Nyilván a "nem vonzó" egy szubjektív dolog.
2018. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem jövök össze olyan fèrfivel akihez nem vonzódom, már 1,5 ève inkább egyedül vagyok. Lett volna lehetősègem de nem fogok megjátszott kapcsolatban èlni, ahol tuti csak szenvednèk, ès rosszabbul èreznèm magam mint egyedül.
2018. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
És, ha egy barátotok/barátnőtök se volt még, akkor se tennétek meg?
2018. márc. 9. 17:17
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
Aki így van kapcsolatban, az többnyire csak gyáva egyedül lenni.
2018. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
Nem mindegy?! Aki "igazan tetszik" ... Idovel majd az sem fog, aztan jon majd a veszekdes, vagy megcsalas, majd a szakitas..es vegul egyedul maradsz ujra! :)
2018. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Az önzésen túl egy másik emberről is szó van, ez feltűnt???? Azért jogod van tönkretenni az életét és kihasználni, mert számodra nem vonzó jelenség? Milyen ember mérlegel egyáltalán ilyet???
2018. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
#8 Nincs feltétlenül szó kihasználásról, ha ő is tudja.
2018. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#8 Ezt én se gondolom helyesnek, de már nem vagyok tini hanem huszonéves, nem egy valaki traktált már azzal, hogy élni kéne és ne válogassak annyit. De ha nem akar tőlem semmit egy vonzó lány, akkor mit tegyek?

Én se tartom helyesnek ezt és én is arra gondolok, hogy ezzel neki is árthatok és szerintem magamnak is. De ez most az új trend, hogy minél előbb túl legyek rajta és szarjam le a minőséget?

2018. márc. 9. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!