Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha lesz esélyem egy normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, még soha nem volt kapcsolatom. Ehhez nagyban hozzájárul az is, hogy eléggé duci vagyok, 175 cm és 90 kiló körül járok. Elkezdtem sportolni és odafigyelek az étkezésemre, de ugye a fogyás nem megy gyorsan, főleg úgy, hogy pajzsmirigy problémáim is vannak.
2018. márc. 10. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a társadalom által "szépnek" tartott embereknek sincs mind normális párkapcsolatuk.
2018. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Hagyj időt magadnak, egyszerre csak egy dologgal foglalkozz. Előbb tedd magad rendbe mind külsőre, mind belsőre. Foglalkozz önismerettel, önszeretettel. Fogalmazd meg nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak.

Fiatal vagy még.

Nézz utána, hogy milyen módszerrel tudsz hatásosabban fogyni a pajzsmirigyproblémád miatt.


Legyen akaraterőd, kitartásod, küzdésed. A cél lebegjen a szemed előtt.

2018. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A válasz: IGEN!


Most van egy számodra kellemetlen szituáció, amiből mindenképpen ki akarsz jönni. Ezt nem csak szándékszinten, hanem tevőlegesen is kifejezed, dolgozol magadon és ez nagyon fontos. Megmaradt a pozitív személéleted és küzdesz. Ez egy nagyon jó kombináció.


Az előző hozzászólónak igaza van, fiatal vagy még. Nem vagy lemaradva semmiről.

2018. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A válaszom miért is lett lepontozva??? Mi nem hasznos információ volt benne?
2018. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :) Mellesleg én nem pontoztam le senkit :)
2018. márc. 11. 00:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Férfi vagy 40% ha nő 90% az esélyed egy normális kapcsolatra. Mint az egyes ìrta a jó pasik se mind talalnak párt. De a kissé előnytelenebb külsővel megátkozott(áldott) lányok igen.
2018. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!