Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nehéz olyan Nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz olyan Nőt találni, aki nyíltan vállalja, hogy fontosak számára az anyagiak egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Gondolom majd jönnek a kommentek, hogy minden Nő anyagias, pedig nekem nem ez a tapasztalatom. Biztos sokan azt gondolják, hogy megőrültem, de engem kimondottan vonz, ha egy Nő anyagias és elvárja a párjától, hogy mindent megadjon neki. Mindig is a mások által "plázacicának" tartott Hölgyek tetszettek, akik igényesek, sokat foglalkoznak magukkal, szeretnek költekezni. Természetesen egy férfi dolga, hogy a Nő szükségleteit biztosítsa, garantálja számára a megfelelő életszínvonalat. Nem az anyagi függőséggel akarok így magamhoz láncolni egy nőt, egyszerűen kihívást jelent, hogy ezen a téren is meg kell felelnem az illető Hölgynek. Talán annak is köze lehet hozzá, hogy van bennem némi szubmisszív hajlam.


Vannak itt olyan Hölgyek, akik álszentség nélkül hasonlóan gondolkoznak és fel is vállalják ezt?


2018. márc. 10. 18:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Àlszentsèg nèlkül kevès aki felvàllalja mert evvel könnyen lapàtra is kerülhetnek a fèrfiak 95% nàl.

A fizetett diàklàny felvàlllalja hogy x összegèrt lesz veled.

2018. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A Hódi Pamela most szabad, próbálkozz nála.
2018. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Meh... a baj ott kezdődik, mikor szerinted a plázacickányok az igényesek. :/
2018. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát, figyelj, én nőként megdolgozom a pénzemért, amiből élek, nem várom el, hogy egy férfi eltartson, de ha semmiért nem kellene fizetni (számlák, bevásárlás, közlekedés), akkor hidd el, nem érdekelne a pénz.
2018. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Nyíltan vállalom, hogy nem lennék kapcsolatban olyannal, akinek az anyagi helyzete akadályozza a gyerekvállalást vagy azt, hogy olyan életet éljek, amit egyedül vagy egy hozzám hasonló anyagi helyzetű emberrel megengedhetnék magamnak.


De kezdem unni, hogy nem vagytok képesek felfogni, hogy van nő, akinél ennél több nem számít. Komolyan, miért akarod az emberek szájába adni a szavakat és belebeszélni mindenkibe ezt a pénzéhes maszlagot?

2018. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Én anyagias vagyok, de nem keresek eltartót.
2018. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Hát nézd, mi sem egyszerűbb:

Zúdulj be "glamúr" vagy joy napokon egy közel eső plázába és válogass...

2018. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Diavolino44 ***** válasza:
91%

Nem ertem, most hol van a tiszteljuk mas velemenyet??

Ha neki a plazacicak jonnek be, akkor miert kell ezt megkerdojelezni, vagy leszolni ezert?


Kerdesre valaszolva, ha ugy reprezentalod magad, aki penzes, ugy meg fog talalni a kereslet is. Keresel havi 5-600 ezret, s azt az egeszet a kulsosegekre koltod. Top markas cipo, ora, oltony, ing, berelsz egy top autot, s elkezdesz olyan szorakozohelyekre jarni, ahol ezt ki is tudjak szurni. Onnan egyenes ut, a golddigerrekhez.

2018. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Itt nem kerdezte senki h ki az aki imadja a sajat penzet kolteni, es utalja ha egy pasi ra akar kolteni... Az a kerdes h szereted-e ha a pasi kielegiti az anyagi igenyeidet.

Igen en felvallalom. Nincs miert szegyenkezni, masok vagyunk :)

2018. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Uhhh én még plasztikáztatnék is a kedvedért bármit magamon, amit csak szeretnél, ha fiezeted.
2018. márc. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!