Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen nem tudod megnézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HalkHogen kérdése:

Tinderen nem tudod megnézni előfizetés nélkül, hogy ki "lájkolt"?

Figyelt kérdés

Vagy én vagyok a béna? Bár igazából nem hiszem. :)


Ennek így sok értelme van. :/



2018. márc. 10. 20:58
 1/7 Zoli780806 ***** válasza:

Nem tudod.


Hogyne lenne értelme.... fizess.... nyilván nekik is kell bevétel.

2018. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jól van, de legalább ezt engedhetnék megnézni. Az ember egyből könnyebben fizetne, ha látná, hogy egy helyes csaj lájkolta, nem egy negyvenéves bányarém. Vagy ez nem logikus? A normálisabb oldalak nincsenek ennyire korlátozva...


Mondjuk ez a Tinder nem teljesen normális, az biztos. :) Az ember mit se tud a másikról, csak balra húz, jobbra húz...

2018. márc. 10. 21:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg köszönöm a megerősítő válaszodat.
2018. márc. 10. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
A Tinder köszöni szépen, jól megvan a bevételeivel így is. Amúgy havi pár ezer forintról beszélünk éves előfizetés esetén, ennyit nem bírsz kiadni?
2018. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Clay Morrow ***** válasza:
Nem. És jelenleg még mindig Tinder a legjobb opció.
2018. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úgyis felesleges megnézni, visszaírni nem tud már a sok írástudatlan...
2018. márc. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lonely Island, én nem ebben a stílusban szoktam társalogni, szerintem szállj le a magas lóról. Nem bántottam a Tindert, csak értetlenségemnek adtam hangot.


Egyébként amiről te beszélsz: az éves előfizetés a korom miatt 4200 Ft/hó lenne. Az a szememben nem olcsóság. Ráadásul kötve hiszem, hogy legtöbben egyből 1 évre fizetnek elő, inkább rövidebb időszakra, hátha elég lesz. Akkor meg fél évre 37 ezer Ft, egy hónapra pedig 10 000.

Persze mondhatod, ez se sok, ha nő kellene, de ugyebár több oldalon szokott a legtöbb ember próbálkozni, mert nehéz műfaj ez - az meg ismét plusz költség. Szóval röviden: hadd döntsem én el, mennyit vagyok hajlandó fizetni egy Prémium tagságért.


Különben sem a föltett kérdésre válaszoltál - de legalább foghegyről, ugyebár. :/

2018. márc. 11. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!