Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kiírom profilba (netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiírom profilba (netes társkeresőkön, tinderen), hogy barátkozni akarók vagy unatkozásból fent lévők kíméljenek, akkor az ezt nem komolyan vevő nőket ki lehet szűrni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne egyszerubb azt irni hogy komoly kapcsolatot keresel?


Amugy meg nem fognak letamadni a nok, hidd el

2018. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De nekem a szex is jó, ha a nő nem akar komoly kapcsolatot. Férfi vagyok. Nem fogom elsírni magam, ha egy kívül-belül tetsző nő azt mondja, ő "csak" szexelne, nem akar kapcsolatot.


Ezért írtam, hogy nálam (férfinak) az a komolytalan, aki egyiket sem akarja. (Nőknek megértem hogy bárki komolytalan, aki nem komoly kapcsolatot keres.)

2018. márc. 11. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki el sem olvassa a leírást. Írhattam én is ki akármit, ha kitettem, hogy komolyat akarok, akkor is jött napi 10 ember, aki nyíltan rákérdezett, hogy nem akarok-e bszni... Aztán jött az értetlenkedés, ha visszakérdeztem, hogy fogyatékos vagy mi van vele, hogy nem látta a leírást. Sőt, volt, aki még második találkozóig is képes volt ellenni a ténnyel, hogy utána ott nyomuljon meg vágja a képembe, hogy ő igazából ma szexelni akar, mert most vált el a 2 éves kisfia anyjától és nem vette teljesen komolyan, amit kiírtam... HÁT A JÓ BÜDÖS K... ANYÁTOKKAL SZÓRAKOZZATOK.


Sokszor tényleg úgy érzem, hogy csak úgy lehet szűrni, ha az ember kivár 3-4 randit. Aztán vagy kibújik a szög a zsákból, vagy ő is úgy gondolta.

2018. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3:

Megértelek, ez szerintem is elég nagy szívás.

2018. márc. 11. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom alapján, tinderen kevés unatkozó ember van. Ha kölcsönös a szimpátia, már a párbalépés napján lehet örömteli a befejezés:D
2018. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!