Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több szingli nő van társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több szingli nő van társkeresőkön, mint szingli férfi?

Figyelt kérdés
Nyilván jóval több a férfi, mint a nő az ilyen oldalakon, de vajon szingliségben is ilyen az arány?
2018. febr. 15. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ezt nehéz lenne megállapítani. Erről még szerintem az oldal üzemeltetőnek sem lehetnek sejtései. Aki nem szingli az vagy flörtre, vagy szexre vágyik, vagy keresi az úgynevezett "alkalmat", hogy odébb álljon. De hogy ezt ki fogja neked tudni objektíven meghatározni, azt szerintem lesheted. :)
2018. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem parkapcsolatban levo emberek is vannak fent ugy 20-30 % - ban . A legjobb amit eddig halottam hogy o azert van fent mert csak baratot akar szerezni , igen a parkapcsolatban levonek egy tarskereson kell barat.. xd
2018. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:

Kizártnak tartom. 1: a női profilok nagyja kamu, mástárskeresőkről lopott. 2: szingli nő már csak azért sem keres párt, mert az hogy is nézne ki, hogy ő, mint egy db hús....

3:a nők jelentős része az egopolír miatt van fenn, nem társkeresési célzattal. Szerintem itt is a párkapcsolatban tengődők a túlnyomó részt alkotók.

2018. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Eleve sokkal kevesebb női profil van mint férfi, ezek nagy része kamuprofil, és elhagyott. A maradék pedig ego tungoló, sokszor kapcsolatban élő, akik csak a jelenlegi pasijuknál jobb partira ugranak. És egy kisebbség a tényleg társat kereső szingli nő.
2018. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!