Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most néztem rá egy női Badoo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most néztem rá egy női Badoo profilra és már 77.730-an szavaztak rá. Nem rémisztő, hogy mekkora kereslet van nőkre?

Figyelt kérdés

2018. márc. 12. 12:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
#9, nem én pontoztalak le, de most bepótoltam, köszi.
2018. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%

#11: Hát persze, hogy nem. Hirtelen lett egy csomó 0%-os, pont azok, amikkel lényegében egyetértesz a mondanivalód alapján, majd hopp, ott a hozzászólásod. Komolyan: Miért jó egy anonim oldalon kamuzni?


Köszi a lepontozást és azt, hogy képtelen voltál az alaptalan és abszurd állításoddal kapcsolatban akárcsak egy kérdésre is válaszolni. Tökéletesen megmutatja, hogy szimplán csak idehánytál valamit a frusztrációd miatt.


Az meg, hogy ennyire fel lett pontozva a válaszod: Khm, kedves felpontozók. Ha ezt tapasztaljátok a saját bőrötökön, akkor esetleg a nemi szervetek köré építsetek tartalmat is. Mindjárt nem csak azért fogtok kelleni.

2018. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Arra van kereslet ami a lábuk között van, nem magukra a nőkre. Ez sajnos így van, és ez öli meg az egész internetes ismerkedést.
2018. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Egy felhasznalo lepontozasa utan nem lesz %. Tobbnek kell lepontozni.
2018. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Erről nem a nők tehetnek hanem a spk kanos pasas.
2018. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Fú most k-rvára megijedtem. 77.730 szavazat egy fos alkalmazáson.
2018. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Rendkívül rémisztő, szerintem nem is fogok tudni aludni éjszaka.
2018. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A jó nőkre van kereslet. Az átlagos lányokra nem szavaznak ennyien. No és persze az hogy egy csomó kanos pasi tetszikel, nem jelenti azt, hogy akad köztük csak egy is aki normális és vonzó.
2018. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi az a Badoo??🤔
2018. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!