Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság csak egzisztencia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság csak egzisztencia kérdése férfiaknál a párkeresés?

Figyelt kérdés

2018. márc. 12. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
35 felett igen, azalatt mindenki leszarja, ha egyebkent egy normalisan dolgozo ember vagy. (Nyilvan a ferfiaknak sem egy munkanelkuli no az alma, nem igaz?)
2018. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem "csak" annak a kérdése. De tény, hogy, ha sok kenyered van akkor több liba jön oda enni.
2018. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Jóképűség, népszerűség, egzisztencia! Ez a három bőven elég nekik. Ha megvan, le se szarják, hogy tucatnyi rossz belső tulajdonsággal rendelkezel.
2018. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.


Van az a szint, ami alatt már az én életemet is nehezítené a szegénységével még ahhoz képest is, ahogy szingliként élek... Azt nem viselném el.


De nálam van az a szint stílusra, külsőre, modorra és érdekességre is, ami alatt nincs az a pénz, hogy én erre éveket dobjak ki. Egyszerűen nem tud annyit fizetni nekem senki, hogy foglalt is legyek egy olyan miatt, akit nem is szeretek igazán, foglalkozzak is vele és játsszam el, hogy szeretem és még le is feküdjek vele...


De biztos van megvehető nő.

2018. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Talán nem ribikkel kéne ismerkedni és nem műnőkkel.
2018. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
"Férfiaknál"... :'D Inkább kisfiúknál.
2018. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem csak, de sokkal többször egzisztencia kérdése, mint az elsőre tűnne. Ugyanis ha van pénzed, a személyiséged is egy nyugodtabb, lazább formát ölt, és a nők detektorai egyből kiakadnak, ha egy jómódú és laza, közvetlen férfival találkoznak.


Általánosságban én azt szoktam mondani a sárm, pénz, státusz az,ami a nőket párválasztási szempontból érdekli. Ezeknek mind evolúciós alapjuk van. A sárm a kinézetedet (mennyire vagy jóképű,sportos,izmos testalkat, magas stb..) és a személyiségedet magába foglaló vonzerő. A pénzt szerintem nem kell magyarázni, a státusz pedig egyfajta társadalmi rang, hogyan tekintenek rád mások, mennyi kapcsolatod van, milyen elismert vagy a közösségben ilyenek. Természetesen a nőknek az a legjobb, ha mindenből 10 pontos vagy, de mindig a számukra elérhető férfiak közül választják ki a legjobbat. Ez lehet akár sárm 2,pénz 8,státusz 2, de lehet sárm 9, pénz 4, státusz 9. Minden attól függ a nő meddig tud nyújtózkodni, milyen férfiak köréből tud választani. Számít-e az egzisztencia? Igen hogyne, egyeséknél csak az számít, másoknál csak az is, megint másoknál meg nem, mert elég nekik a sárm is. Sőt egy nő élete folyamán többször is váltogatja ezeket a paramétereket és egyszer ilyen-egyszer olyan férfit akar.

2018. márc. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fingkirály ***** válasza:
25%
Bezony, az előző nagyon jól leírta, én mindig csak a görög PHI betűt használom rá (a "pénz-hatalom-izom" triumvirátusa) :)
2018. márc. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Gratulálunk, tied az 50.000. ugyanilyen kérdésbe bújtatott sztereotíp nőfikázás. Választható nyeremények: tablet, iphone, vagy Tesco-utalvány. Írd meg kommentben, hogy melyiket küldjük...
2018. márc. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
a pénzes családok leánygyermekeire gyorsan rácsaptak, elvették! én csoró családi háttérrel a kutyának se kellettem. de amikor lett saját házikóm( saját erőből) egy csapásra lett volna lakótársam..szrul hangzik, de így van. igen a férfiak is szeretik a könnyen jött dolgokat!!!!
2018. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!