Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok anotalk.hu -hoz hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok anotalk.hu -hoz hasonló oldalt, ahol esetleg idősebb emberek vannak?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy 18-30 közöttiek...
2018. márc. 15. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Ezeket érző, érett mentalitású emberek nem használják. Ne a kor miatt aggódj, hanem a mentális állapotuk miatt.
2018. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Egyszer kiróbáltam. Nagyon beszélgethetnékem volt.

Többet soha!

Kérdező, szerintem is jobban jársz, ha elfelejted ezeket. Ezt nő létemre mondom, nem valami kétségbeesett, introvertált fickó vagyok, akit kikosaraznak és már nem lát reményt csak egy ilyen idétlen oldalon. Ha van egy pici önbecsülésed, ne ilyen körülmények között ismerkedj.

2018. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Próbáltál már ott értelmesen beszélgetni?

A kor és mizu kérdésnél egyik eszes se jut tovább, meg annál, hogy pucér képet kéregessenek. Kell ez neked?

2018. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedés céllal keresek ilyen oldalt. Ebbe a kategóriába is csak azért raktam, mert többen látják.
2018. márc. 15. 19:43
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
79%

Ha ennyire beszèlhetnèked van, irj rà valakire itt. Lehetőleg ne ràm.


Milyen cèlzattal akarsz beszèlgetni egyàltalàn? Mer ahogy kitűnik, a megfelelő kategória kivàlasztàsa sem ment...

2018. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Strangers
2018. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!