Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék leszokni arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék leszokni arról, hogy folyton ajándékokat vegyek nőknek, akikkel úgysem lesz semmi komoly?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy régóta nemvolt "komoly"kapcsolatom,utoljára még 19-20évesen,de lassan már 30 leszek,és csak kalandjaim vannak, vagy még annyi sem. Az a problémám,hogy ha megtetszik egy lány,egyből ajándékokat veszek neki,

illetve elviszem ide-oda,szóval elkényeztetem úgy hogy nem is ismerem még szinte. cserében persze nem várok semmi olyat, viszont valóban bennem van,hogy ettől majd jobban megkedvel mert milyen jól bánok vele.rettentően hiányzik egy lelkitárs,de így szinte csak számitó nőket

fogok ki akik kihasználnak. ugyanakkor hagyom,és magamtól csinálom, nem tudok leállni ezzel.néha már szinte

eröltetem,mert ha nem fogadja el megsértődök.de sokszor miután megkapták a designer táskát ,vagy kifizettem nekik egy wellnesshétvégét pl,mondvacsinált okokkal összevesztek velem, gondolom meguntak mint embert,

és csak az ingyen dolgok kellettek. a barátaim mind oltogatnak,hogy mekkora hülye vagyok, és így sosem lesz komoly kapcsolatom,és inkább magamra költsem

azt a pénzt,stb.tudom,hogy igazuk van, de félek,hogy önmagamért nem lesz majd velem senki,csak ha megveszek neki dolgokat.


2018. márc. 15. 22:24
1 2 3
 1/23 opened paradise ***** válasza:
87%
Egy Patek Philippe óráért megmondom...
2018. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
56%

Volt egy ilyen ismerősöm,aki ugyanezt csinálta, királylányt csinált mindent jöttment kis pics@bol, akik aztán lekoccoltatták amikor már jól össze voltak rakva.

Majd ha neked kell lyukas cipőben járnod,mert minden lóvéd ráment vmi csajokra, legkésőbb akkor leállsz sztem.

2018. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem kéne nemi alapon kivételezned...
2018. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egy Hublot karóra kell és segítek.
2018. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Amilyen madár vagyok, még meg is venném nektek,ha nők vagytok :DDD



Amúgy azt kihagytam, átlagos külsővel rendelkezem annyi,hogy alacsony vagyok,(172) de jó az öltözködési stílusom,stb, szóval nem a külsőm miatt!

2018. márc. 15. 22:42
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Dolgozz az onbizalmadon. Ha Te is ugy gondolod, hogy onmagadert nem lesznek Veled, az meglatszik. Magadban kell helyretenned ezt. Addig is, ha nagyon nem birod ki, adj aprosagokat, amivel a gesztus megmarad, de nem tudnak kihasznalni.
2018. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
7%
Gyere, megbeszéljük a dolgot a Maserati Granturismo S verdámban, amit múltkor kaptam tőled Cimbora.
2018. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Az a gond hogy ezzel a viselkedéssel vonzod oda ezeket a pénzéhes k.vákat...


Amikor összejöttem a barátommal ő is folyton fizetni akarta a privát dolgaimat pl amikor dm-be elkísért, szépen megmondtam neki h ezt fejezze be, nem engedtem neki. Mondtam ha kajálni megyünk és szeretne fizetni oké, meghívhat moziba is stb...de itt álljunk is meg, mert nekem nem fontos h van-e pénze, nem azért vagyok vele, el sem fogadnék pl egy dizájner táskát...nem egy prosti vagyok.


Aztán szépen kiderült h miszter komplexus ezért szakított az előző barátnöjével is, mert végre felismerte h csak a pénz meg az ajándékok miatt van vele a lány folyton tőle kért kölcsön stb.

De ugye nálam is ezt kezdte volna, namármost ha én is hasonszőrű vagyok képzelheted hová fajult volna ismét.


Ha ajéndékot akarsz adni, jelenj meg egy pár szál virággal (izléses kis tulipán, nárcisz csokor, NE rögtön egy szál vörös rózsa, attól lehet még frászt kapni az elején), a normális lányoknak az imponál...

2018. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 opened paradise ***** válasza:
86%

Ne menj találkára bankártyával. Otthon szépen rakd ki. Legyen nálad egy vacsorányi kp,így nem lesz miből.

Nem is kell elmondanod,hogy van pénzed. Ha meg valami boltban arra gondolsz,hogy "ennek biztos örülne",csapj a kezedre és fordulj sarkon!

2018. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy ezt a "Jajj én nem akarlak kihasználni,nem fogadhatom el mert nem olyan vagyok" szöveget is simán beveszem, még ha tudom hogy kamu akkor is :/ Sőt,akkor még többet akarok adni,mert jaj de aranyos,szerény lány, hogy nem akar kihasználni,ezért még többet érdemel.

És tenyleg,mintha ezt érezni ehetne rajtam. Pedig én csak azért adok,hogy örüljön és az nekem is öröm.

2018. márc. 15. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!