Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban járnék, ha szüneteltetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban járnék, ha szüneteltetném ezt a párkereséses dolgot?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Én alapvetően szerencsés embernek tartom magam, de párkeresésben minden vagyok, csak nem szerencsés.


Rengeteg próbálkozásom volt, de pár randin túl még sosem jutottam, mert mindig volt valami, amin elcsúszott a dolog, néhányat kiemelnék. Még gimnáziumban az utolsó évben megtetszett valaki, csomót dumáltunk, és kölcsönös volt a szimpátia. És érettségi után el akartam hívni, de közben beelőzött valaki. Nagyon megviselt ez a dolog, és az egész nyaramat beárnyékolta, de végül továbbléptem. Aztán voltak tinderes próbálkozások. Az egyik lány azzal kezdte a randit, hogy az összes férfi idióta, és csak egy igaz férfi van a világon: az pedig a kutyája. 2 perc után otthagytam. A másik kedvencem az volt, hogy a lány teljesen máshogy nézett ki élőben, azthittem, hogy valaki más jött el helyette. Aztán egyéb dolgok miatt csúzott el a dolog: volt, hogy a tali napján minden előjel nélkül letiltott mindenhonnan, volt hogy a távolság szólt közbe, volt hogy időhiány stb.


Aztán egyetemen megismertem egy lányt, aki amellett, hogy gyönyörű, pont olyan mint én: ugyanúgy ilyen visszafogottabb típus, maximalista, nem az a piálós stb. Aztán kiderült, hogy suli mellett dolgozik, suliban is alig látom, nyáron meg külföldön fog dolgozni, szóval ez is zsákutca...


Egyszerűen nem tudom, hogy miért nem tud egy kicsit jobban alakulni a dolog? Ez egy kicsit bántó lesz, de ebből a dologból csak a bosszúság származott, semmi viszonzást nem kaptam még. Olyan mintha dolgoznék valakinek, és nem kapnék érte semmit. Sőt még fizetnem is kell, hogy dolgozhassak. Pedig nekem csak egy nő kell, akivel leélném az életemet, úgy hogy onnantól nem néznék másra...


A külsőmmel szerintem semmi baj nincs, pl. egyik haverom barátnője meg is lepődött, hogy ilyen külsővel nincs barátnőm. Igényesen öltözködöm, ápolt vagyok, nem dohányzom, van humorérzékem stb...


Amúgy egy időben nagyon görcsösen akartam a dolgot, de ezen lazítottam. És beárnyékol mindent ez a dolog, minden nap ezen agyalok. És semmit nem kaptam vissza, senki se mondta, hogy szeretlek, senki se puszilt meg magától, senki se lepett meg semmilyen apró dologgal, gesztussal, pedig nagyon hiányzik...


És most jutottam el arra a pontra, hogyha nem kapok, akkor én se adok. Sőt már élvezem, ha megint ér valamilyen kudarc... Lehet optimálisabb lenne, ha szüneteltetném egy időre ezt a dolgot, és koncentrálnék a jó dolgokra, mert abból van rengeteg. Jó az átlagom, vannak barátaim, egészséges vagyok, anyagilag is jól állok stb... Nekem ez a párkeresés nem jött be, de lehet más meg nem egészséges, és ő meg csak arra vágyik, hogy egészséges legyen. Mert olyan nincs, hogy tökéletes, nekem ezt dobta a gép...


Ti mit tennétek a helyemben? Próbálkozzak még, vagy inkább felejtsem egy időre, mert csak feleslegesen bosszankodok emiatt? Vagy min kéne változtatnom, illetve van-e valaki, aki hasonló cipőben jár?


Előre is köszönöm a válaszokat!

20f


2018. márc. 16. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát barátom,ezt a tinderes meg társkeresős oldalakat eleve hanyagold. 20 évesnek írod magad, akkor miért ilyeneket használsz ? Én is tindereztem,meg badooztam is,önbizalmat dobtak a likeok stb,de azok csak likeok. Haverommal ketten együtt kb. 150 nővel váltottunk szót,volt akivel találkoztunk (fogadás tárgya: ki fektet meg hamarabb egy nőt a badooról vagy a tinderről) és egyikből sem lett semmi. Ott elkeseredett fusztrált nők vannak, vagy pedig ripacs csajok akik csak az amúgyis egekben járó egójukat akarják növelni.

20 éves vagy, szimplán 2 évvel fiatalabb, mint én ergo annyi lehetőséged van a csajozásra, mint égen a csillag. Csak ismerkedni kell, ne az legyen a lényeg,hogy párod legyen. Én mondjuk úgy gondolkozom,hogy "ez a lány fhuu de bombanő kell nekem" (persze a szexre gondolok,ezért most meg is fognak kövezni),aztán megismerem és lehet hogy elmegy tőle a kedvem,de az is lehet, hogy egy tök jó havercsajszi lesz belőle, sőt tovább megyek, még az is lehet életem nagy szerelme lesz. Az élet egy ajándék, ne mások szabályai szerint éld,hanem csak élvezd.


22/F

2018. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Építsd a jövőd, fejleszd magad. Aztán nézd meg, hogy mit szeretnek a nők és észre fogod venni, hogyha az első vagy magadnak és ez látszik, akkor simán sikeres lehetsz ezen a téren. Szerintem simán túl rendes vagy. A kedves srác, aki jó barátnak. Vagy az igényeid nagyok.


A csajos sztorik jók! :D Elküldenék pár lányt az oldalról ilyen randikra, akik azt mondják, hogy mennyi normális lány van. Igazából az ilyen fura esetekből van rengeteg.

2018. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül nyugi:) igaz én már a 35 öt taposom, azt kell mondjam szinte én is írhattam volna ezt a kérdést. Jó mondjuk nekem volt egy házasságom, de az tönkrement. Azóta lassan elkezdtem próbálkozni, neten, élőben stb, neten halott ügy, élőben még csak csak összejönnek randiféleségek.... De igazából vagy a nő személyisége nem jön be, vagy a gondolkodása, életvitele, stb. Ilyenkor én sajnos leblokkolok és nem érdekel tovább az illető.... Tehát még csak az sincs hogy udvarolgatok tovább egy kis szex reményében, ezért évek óta még csak nem is szexeltem. Kollégám erre nekem mindig azt mondja hogy válogatós fosznak kutyában a helye. :) Az van sajnos hogy mikor kezdek jobban megismerni valakit rájövök ugye hogy nem passzolnánk, ezért felesleges folytatni.... Így nem is töröm magam,mert én csak komoly kapcsolatot szeretnék, de mikor kapásból azt érzem hogy például a fene vigye el vannak olyan tulajdonságai a hölgynek amiket hosszútávon nem tudnék tolerálni, milyen lenne már egy kapcsolatot úgy kezdeni hogy figyelj ez meg ez nem tettszik.... Ahhh... Sokkal egyszerűbb volt mikor annyi voltam mint te most, csak az számított hogy szép legyen a lány és kész :)


Na bocs elkalandoztam, egyébként valóban nem jó ha rástresszelsz erre az egészre mert megkeseríti a mindennapjaidat, mint ahogyan írod.

2018. márc. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom Kérdező, hogy eddig így alakult, de én sem tudok jobbat mondani, minthogy próbáld meg elengedni, és nem agyalni ezen nap mint nap, bár tudom, hogy nehéz, hiszen nagyon vágysz rá. Engedd el magad, tedd a dolgaid, örülj az életednek, egészségednek, bárminek ami jó, ez felszabadulttá tesz, és a boldogság mindig is vonzó mások számára, ezt már tapasztaltam (bár én nő vagyok, és jóval idősebb nálad). Nagyon fiatal vagy, be fog indulni az a szekér, csak ne te rángasd! :) Sok sikert!
2018. márc. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. márc. 17. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!