Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a könyv (Zsedényi Csaba:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a könyv (Zsedényi Csaba: Kulcs a nőkhöz) valóban segít a barátnő keresésben?

Figyelt kérdés

Már rég próbálok barátnőt, társat szerezni magamnak, de mindig csak elutasításokat kapok.

Ha megkérhetem a válaszadókat, csak olyanok írjanak, akik tényleg elolvasták a könyvet, és segített is rajtuk ez a könyv barátnőt szerezni.



2018. márc. 17. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden nézőpont kérdése.... Nincs senki akivel beszélhetnél arról, hogy hogyan viselkednek a nők? Aki csak ilyen barinő, de akár férfi is lehet.
2018. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Én olvastam, számomra vicces volt így nőként. Nem hiszem, hogy ez lesz az a könyv, ami megváltoztatja az életed... Így nagyon szépen szólva.


Többet ér egy korban közeli női rokon vagy lány barát, ha az ilyen csajozós témákat vesszük. Szerintem.

2018. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minek akarsz barátnőt "szerezni"?
2018. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És honnan akarod kiengedni őket? Az álomvilágukból?
2018. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam. Nem szerezni akarok, hanem "ismerkedni" amiből majd szerelem, később egy együttélés, amit egy házasság vált fel sok szeretettel.
2018. márc. 17. 21:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Apaddal, keresztapaddal, nagybatyaddal beszelj. Fiuk is lanyok is jobban jarnanak, ha nem a hasonloan balfek barataiktol probalnanak tanacsot kerni, hanem egy ketszer idosebb embertol, aki tizszer annyit tapasztalt.
2018. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Apám meghalt, még 13 éves koromban, keresztapám is sajnos. Nyugodjanak békében. :(

Báttyámtól már próbáltam kétszer is segítséget kérni, de csak ezt kaptam: kinevetett, meg ezt: nem igaz, hogy nem tudsz ismerkedni.

2018. márc. 17. 22:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom a veszteségeidet. A bátyád azért nem jó, mert vele egy generáció vagytok, és ahogy látom a viszonyotok sem jó. Senki nem fog segíteni, aki nem minimum 15-tel idősebb nálad. A veled egykorúak csak a saját példájukat tudják elmondani, nincs meg a bölcsességük ahhoz, hogy másnak érdemben tudjanak segíteni. Ez nagyon kiveszett a kultúránkból, hogy igyekezzünk tanulni az idősebbektől, pedig sokakon segítene, ha nem youtube videókból meg guruktól próbálnák megtanulni az életet, hanem a hozzájuk közel álló emberektől. Neked ez nagyon nehéz lesz... Nincs egy apafigura az életedben?

Ha egyszer találsz egy ilyen embert hallgass rá, ne kezdj el kifogásokat gyártani. Az én barátommal mindig ez van, tanácsot kérnek tőle, hogy aztán jól ne fogadják meg... És amúgy velem is ez van, egyik fiatalabb barátnőm sem hallgat rám. :D Csak akkor nem tudom minek kérdeznek.

2018. márc. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én olvastam a könyvet, és nekem meg is van.


Igen, segít. De ahogyan a szerző is írja, a könyv célja nem csábítómesterek képzése, csak az alapokat adja meg, de azt rendesen. Megtudhatod belőle például azt, hogy miképpen keletkezik a vonzalom a nőkben egy férfi iránt. A probléma az vele viszont, hogy a csajozásra kevés figyelmet fordít a könyv, csak az első rész foglalkozik vele, a második hosszabb a randizással, és onnantól fogva az egész könyv már a párkapcsolatot tárgyalja ki (ez a harmadik rész).


Én miután elolvastam, elvesztettem a szüzességem, de ez nem a könyvnek köszönhető, hanem annak, hogy találtam egyéb PUA anyagokat is, és gyakoroltam azt, amit tanultam. Összességében mindenképpen érdemes elolvasni a könyvet, mert az alapokat meg tudod belőle, de ahhoz, hogy igazán jó legyél az ismerkedésben több PUA anyagra, és gyakorlásra lesz szükséged.


Ha kell segítség, írj privátot, és adok PUA anyagot.

2018. máj. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

"Többet ér egy korban közeli női rokon vagy lány barát, ha az ilyen csajozós témákat vesszük. Szerintem."


Hát akkor nagyon meg kell válogatni, hogy ki az a nő, akivel beszél, ugyanis a nők sem értik saját magukat, és haszontalan, semmitmondó tanácsokat adnak. Max az intelligens nőkkel éri meg beszélgetni, de akik a mélyére látnak a férfi-nő kapcsolatoknak.

2018. máj. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!