Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban jobb lehet függetlenké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jobb lehet függetlenként élni, mint barátnővel, igaza lehet ennek a videósnak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=pvr-cAhXRDU


Akkor miért depressziósok sokan, akiknek nincs barátnőjük, ha állitólag olyan jó dolog a függetlenség?



2017. márc. 12. 13:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenki tudja magát egyedül lefoglalni.
2017. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Azok között is sok a depressziós, szomorú ember, aki kapcsolatban él. Nem olvasod az itteni kérdéseket, mennyi vacak kapcsolat van? Na és hallottál-e már a társas magányról?
2017. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%

Sokan kapcsolatfüggők, ezért magányosak és nem tudnak meglenni egyedül. Én 1 éve szingli vagyok és soha nem voltam ilyen kiegyesúlyozott, persze néha jó lenne valakivel összebújni, de ezenkívül egy kapcsolat sokkal több nyűggel jár, mint pozitívummal...legalábbis számomra, és persze majd a megfelelő partnerrel nem így fogom érezni, de addigis jól elvagyok egyedül, bulizgatok, barátnőzök, és tudok a tanulásra koncentrálni :)

20N

2017. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
41%

Mert a videós elmebeteg és maga sem gondolja komolyan. A totális magánynál nincs rosszabb.


És amit nem mutat a videós: [link]

2017. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Arra célzol, hogy a magány asszimetrikus izomzatot fejleszt ?

30/f

2017. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

#5


Csak a jobbkeze lesz aránytalanul izmos, a sok "edzéstől"

2017. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenúl jobb, másabb. Én független vagyok jó ideje, semmi bajom nincs vele, lefoglalom magam, néha eszembe jut, hogy ha lenne barátnőm tutira utálna hogy nem lát három hete. Persze néha rossz, hogy nincs kit megölelgetni, megcsókolni, hozzábújni, de ezek elég ritkán jönnek elő. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy egy jó kapcsolatban szintén nagyon jól érzi magát az ember, majd gondolom előbb-utóbb megtapasztalom.
2017. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
42%
Kinek hogy. Nekem minden nap szükségem van a cicikre, popsira. Ezeket, semmi más nem pótolja számomra.
2017. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"Akkor miért depressziósok sokan, akiknek nincs barátnőjük, ha állitólag olyan jó dolog a függetlenség?"



mert az ember nem elég önmagának. aki mást mond, ámítja magát.

2017. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

Sok jót mond a videóban. Egy kapcsolatnál jobb az egyedüllét, viszont az igazinál szerintem nem jobb. Bartos nem a párját találta meg régen, ezért mond mást.

Az egyedüllét viszont természetellenes állapot, úgyhogy sokáig nem tartható, vagy csak nehezen. Mindig megmarad az igény a társra.

2017. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!