Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyen az a középkorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az a középkorú férfi, aki nem vallja a monogámiát?

Figyelt kérdés
Olyan országba, vagy közösségbe vágyom, ahol fiatal nőket találhatnék többes kapcsolatra és akik vállalnának gyermekeket is. 40-es fiatalos férfi vagyok. Nem hiszem, hogy ez lehetetlen és hogy pénzkérdése.

2018. márc. 18. 11:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nem pénz kérdése?
2018. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőt sem könnyű eltartani gyerekkel, nemhogy több fiatalt.

Vagy úgy gondoltad, te majd megcsinálod nekik a gyerekeket, aztán agyő?

Létezik ilyen hely, de csak az álmaidban.

2018. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Valami ortodox iszlám országba. De valamit valamiért... Ott kapsz még a nyakadba 10.000 saría-szabályozást amit ha megszegsz elég komoly büntetéssel jutalmazzák.
2018. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Én nem gondoltam, hogy lelépek, van pénzem, csak nem hiszem, hogy multi-milliomosnak kell lenni ahhoz, hogy legyen nagy családom... fenntartom most is : ez nem csak pénz-kérdés. Itthon a tanyán ott van Széll Attila a 3 nőjével és a 9 gyerekkel. Én megelégednék 3-4 gyerekkel is.
2018. márc. 18. 11:26
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Irány Szíria! Ott most úgy is nagy hiány van életerős férfiakból, mert lassan mind Németországban van.


De ne áltasd magad: pénzbe kerül eltartani 4 nőt és az összes gyereket. Tanulni és autót vezetni is tilós a nőknek, nem hogy dolgozni.

2018. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Én nem gúnyolódást kértem, bocsi.( nem vagyok iszlám) Az USA-ban is több tízezer olyan család van ahol 2-3 nő van és 1 férfi. És nem csak mormonok, hanem keresztények is, de nem csak vallásosak élnek többes kapcsolatban. Lehet gúnyolódni, csakhogy a magyarok évi 35-40 000 fővel fogynak és sokan ki is vándorolnak nyugatra.
2018. márc. 18. 11:32
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem a több nővel van a baj, szerintem az emberek nagy részének nem való a monogámia.

Inkább azzal, hogy szerinted majd 3-4 gyerekhez nem kell pénz. Ebből látszik, hogy nagyon ködös elképzeléseid vannak a gyerekvállalásról, nevelésről. Nem kötekedni akarok, de nézz fel egy babás fórumra, még a használt cuccokat is aranyáron lehet beszerezni.

Másrészt gondolom akkor majd a barátnőid/feleségeid is nyugodtan szeretkezhetnek más férfiakkal? :) Vagy nekik hűségesnek kell lenniük?

2018. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Én egyenlőre csak barátnőket keresek!! a Család majd később jöhet, ha ők is akarják! Már megbántam, hogy beírtam ezt a kérdést. nem támadásokat vártam. elmentem innen.
2018. márc. 18. 11:34
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

De én pl. nem támadtam, le is írtam, hogy nincsen azzal baj, ha egy ember belátja, hogy nem való neki monogámia. Egyszerűen csak javasoltam, hogy nézz fel egy babás fórumra, mivel jár a gyerekvállalás. De ha már ennyitől megsértődsz, mi lesz ha a 4 nő vitázni kezd, te meg ott állsz majd és nem tudod kezelni?

Miért nem tartasz inkább több szeretőt vagy olyat, aki nyitott házasságot is le tud képzelni?

2018. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet gúnyolódni, csakhogy a magyarok évi 35-40 000 fővel fogynak és sokan ki is vándorolnak nyugatra."


Értem.

Ezek szerint te tiszta hazafias okokból szeretnél felcsinálni 3-4 csinibabát, hogy benépesítsék az országot?

Hirdesd magad a neten!

2018. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!