Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! A ti jelenlegi pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A ti jelenlegi pasitok mit tud nyújtani nektek?

Figyelt kérdés

Ez ennek a témakörnek a fő témája ugye, hogy a nők burkoltan vagy nyíltan sorolják, hogy egy férfinak mit is kellene nyújtania egy párkapcsolatban, és mekkora lúzer az a pasi, aki ezt nem tudná nyújtani egy nőnek, de mégis szeretne barátnőt.

Kíváncsi lennék már arra, hogy ezeknek a nőknek, milyen pasijuk van. Valóban minden normális férfi tudja-e hozni azt a színvonalat, mint amit az itteni nők elvárnak.


Szóval mi az amit a ti jelenlegi pasitok nyújt nektek a párkapcsolatotokban, úgy összességében, mindent egybevetve? Külső, belső, anyagiak



2018. márc. 19. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom releváns lesz-e a válaszom, mivel én nem szoktam gyakorin sorolni semmit, nem vagyok olyan aktív. De az én párom, akivel 2,5 éve vagyok, azt nyújtja, hogy számomra vonzó a megjelenése, kedves, gondoskodó, okos; anyagilag semmi extra, de legalább anyagi gondok sincsenek; a legtöbb programban amit kitalálok, partner. Stb. Szeretem, nem tudom mit tudnék még sorolni. :)
2018. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
A legutóbbi párom külsőre sportos(minden nap 2 órás szertorna edzése van), 180 cm magas, helyes, belsőre nagyon törődő és rendes, anyagiakat tekintve igen gazdag, mivel programozó. Ennek ellenére szakítottam vele összvissz 1 hónap után, mert nem voltam szerelmes belé, meg elég rugalmatlan volt, én viszont ponthogy spontán vagyok, egyből rámtelepedett, nem tudta elfogadni, hogy nekem a szabadidőmben tanulnom is kell, egyetemista vagyok. Szóval egyébként jó “party” lett volna, csak most nem vágyok kötöttségekre, kapcsolatra, és szerelem nélkül értelme sem lett volna. Kétségbeesett liba pedig nem vagyok, bármikor találok hasonló kaliberű férfit.
2018. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag friss a kapcsolatunk (4 hónap), és itt is csak belső tulajdonságokat szoktam sorolni.


A párom törődő, figyelmes, ápolt, okos, vicces, magabiztos. Kedves és emellé csipkelődős. Nem telepszik rám és nem is hanyagol el. Egyetemista és nem dolgozik (mindkettő igaz rám is). Külsőleg is vonzódunk egymáshoz (akkor is, ha egyikőnk sem felel meg az aktuális szépségideálnak).

22N

2018. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Na mostmár legalább tudjuk, hogy rengeteg 180 magas , izmos, kedves, igen gazdag informatikus van idehaza, de hááát nem kellenek...hmmmmmm😀😀😀😀, mert ugyebár a szerelem, ha nincs, ugye??
2018. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
#4 hát látod, hogy nem minden nő hajt csak a pénzre és a kockahasra :)
2018. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
175 cm, atlagos testalkatu. Mernok, mint en is. Kozos erdeklodesi korunk van, mindent meg lehet vele beszelni, es szerencsere hianyzik belole a nyikhaj gyerek vonas (pua, bwm es tarsai).
2018. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%

A legfontosabb amit nyújtani tudd, és amit a legtöbbre tartok benne: őszinte, tudunk kommunikálni, lojális. (szóval nem kell azért aggódnom, hogy megcsal) Olyan mértékű a bizalmunk egymás felé, hogy ezt én nem adnám fel még 10 alsónemű modellért sem.


Anyagiak változók, volt hogy egyen rangú felek voltunk, volt, hogy neki ment jobban, volt, hogy nekem. De már jóval az összeköltözésünk előtt is megbeszéltük az anyagaikat, és támogattuk a másikat. Egyenlőre egyetemen tanul+gyakornoki helye van, így nem fényes az anyagi helyzete, de nem is vártam tőle, saját lakást, autót, milliós fizetést. Nekem bőven elég, hogy tesz az álmaiért, dolgozik a jövőéért és én ebben támogatom. De jól tudunk gazdálkodni a pénzzel, így nem gond, ha kevesebbet kell elosztani.


Külsőről nem szeretek beszélni, mert nagyon szubjektív még nekem is. Most nagyon szexinek találom, és beindít bármikor ha ránézek. Ismeretségünk elején egyáltalán nem jött be mint férfi. Ahogy megismertem úgy lett egyre vonzóbb a szemeben, és néztem el a szépséghibáit vagy kezdett el kimondottan izgatni (pl ilyen a fogszabályozó, ami taszított az elején, és egyszer csak azon kapom magam, hogy arról fantáziálok, hogy milyen lehet fogszabályozós emberrel csókolózni). Bár valószínű én is kikupálhattam, mivel én veszem a ruhái többségét, bizonyos feltételeket szem előtt tartva, és szerintük sokkal vonzóbb lett a megjelenése. Régen nem tudtam volna elképzelni, hogy ne legyen magasabb a párom mint én, "mert ez a dolgok rendje", de a páromnál pl. egyáltalán nem zavar, hogy velem egymagas. Nagyon kényelmes, hogy nem kell nyújtózkodnom egy csókért, hogy belefúrhatom a fejem a nyakába.


Minden ami az életben nekem számít azt ő nyújtani tudja. Az őszinteséget, a nyíltságot, hogy mindig kettőnk érdekeit nézi, bármilyen kellemetlen dolgot meg tudunk beszélni, a hűségét, és hogy szeret. Lehet vele haladni, megoldani a gondjaink, mert partner benne. És persze az őszinteséghez hozzá tartozik, hogy helyre rak, amikor elszalad velem a ló (igen, hülye tudok lenni).

2018. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#5: Persze, hogy nem. Van, aki semmit sem tud hozni, hogy azt kapja meg. :D

btw valamilyen furcsa oknál fogva az összes olyan ismerősöm, aki azt hangoztatta, hogy nem számít a kockahas, kockahasú sráccal jött össze.

2018. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán szoktam válaszolni ebben a témában, szóval nem vettem magamra a kérdésben levő oltást.

Engem a legtöbb férfi nem mozgat(ott soha) meg, maximum külsőre elismerem, hogy nem néz ki rosszul, de az összesből hiányzik valami plusz, ami a páromban megvan.

Külsőre pozitív: magas, barna hajú/szemű, helyes arcú, átlagos-vékonyabb testalkatú

Külsőre "negatív": kicsit pocakos, mert keveset mozog


Belsőre pozitív: kedves, vicces, intelligens, barátságos, segítőkész, határozott, hatalmas szíve van, nyitott, hűséges, életfelfogása passzol az enyémhez, a legtöbb dologban egyetértünk, van amiben példát mutat nekem, felnézek rá, megbízok benne

Belsőre negatív: néha lobbanékony, apró dolgokban füllent, próbál mindenkinek megfelelni

Egész jól keres, sokkal jobban mint én sajnos, ami nyilván jó hiszen így sokkal több mindent meg tudunk valósítani. De ha fele ennyit keresne akkor is ő lenne az igazi, mert soha hozzá hasonlóval nem találkoztam még.

2018. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Én különlegesnek tartom a barátomat, ismerkedtem jó néhány férfival már, úgyhogy őszintén úgy gondolom, hogy ilyen pasi nem terem minden bokorban.


Szerény, igazi családfő egyéniség, teljesen komolyan veszi az elköteleződést, és társként tekint rám, nem szexrobotként, vagy takarító-szakácsnőként. Bajban sem hátrált ki soha, és képes elismerni a tévedést, bocsánatot kérni, és tud szeretni. Tudom, hogy számíthatok rá.


Nyilván külsőre is tetszik nekem (bár barátnőim szerint semmi extra), de leginkább a fentebb írt tulajdonságai nyűgöztek le. Igazi, nagybetűs Férfihoz nekem az elmúlt tíz évben nem volt szerencsém.


Anyagilag ugyanannyit keresünk, úgyhogy ez nem releváns.

2018. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!