Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye annak, hogy ez nem szivatás?

Figyelt kérdés
Magamról annyit, hogy nagyon rondának tartom magam, pedig többen is mondták, hogy ez nem így van. Ismerek egy lányt, aki nagyon szép, kedves, okos. Nekem nagyon bejön. Szombat este egy szülinapi bulin voltam, ahol a legjobb barátnője annyira mondott "Hé, fiacskám oda van érted Szandi(nem úgy hívják)." Nekem csak annyi volt erre a reakciók, hogy "Ó ülj már le, nem igaz." A csaj csak nézett. Majd egy-két érvet is felsorakoztatott. Amúgy azért gyanús volt nekem is a dolog, mert sokszor bámul, mosolyog rám, valamint gyakran beszélgetünk. Csak erről rossz emlékeim vannak. Egy másik lány ugyanezt csinálta, de az csak szórakozás volt. 21/F
2018. márc. 19. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak szivatás.
2018. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg oda van, akkor majd nyilván ő is közli ezt veled. :) Ha nem, akkor szivatás.
2018. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy probát megèr, veszteni valód nincs.
2018. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tipikus szívatás. Várják a hatást hogy odamenj a lányhoz és elkezdj neki udvarolni, és akkor jól kiröhögnek.De lehet ezzel a 'Szandit' szívatják nem csak téged.
2018. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Mindegy hogy szívatás-e. Én bepróbálkoznék Szandinál. Ha elküld a fenébe, nem számít, eddig sem volt a csajod. De ha mégis bejjönne, tiéd a világ.

Fogd f el bátorság próbaként. Odamégy hozzá és beszélgetsz vele értelmesen. Hátha lesz belőle valami.

Ráadsul innentől az összes többi muff is tudni fogja, hogy neked Szandi a szinted, másképp fognak rád nézni.

2018. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom mondjuk én sem vagyok egy kezdeményező tipus de 2verzót tudnék erre vàlaszolni.Mégpedig az egyik hogy bejössz neki de nem mer kezdeményezni és nem gondolja azt hogy neked ő tetszik .A masik hogy lehet hogy szivatnak de sztem őt is .Sztem inkabb külön hivd el hogy senki ne tudjon rola .
2018. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet akkor bàtrabban fog viselkedni.
2018. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!