Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem esik rosszul, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esik rosszul, ha egy kalap alá vesznek az ösztönlényekkel, pusztán azért, mert én is férfi vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor megkaptam már, hogy "Te is csak szexre hajtasz", vagy amikor egy lány haverom ezt mondja "Minden férfi csak dugni akar" aztán megkérdem, "Én is?" A válasz "Ja, te nem." Nem tudom, de nekem némi érzelem is kell a szexhez, valamint olyan hű de nagy nemi vágyam sincs. Próbáltam érzelem nélkül szexelni, elméletben ment, persze, de élőben nem, hiába vonzódtam a csajhoz, szerelem nem volt köztünk. El se élveztem, sőt le is lankadt.... De ha szerelmes vagyok a lányba, ilyen gond nincs.
2018. márc. 19. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak neked. Én is csak érzelemből tudok szeretkezni egy nővel. Sajnos manapság a régivágású attitűd nem túl népszerű...
2018. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Még meglepődsz az emberek csőlátásán? Ne aggódj, hamarosan nem fog érdekelni. :D
2018. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem kellene ebből ügyet csinálni, saját magadat járatod le.
2018. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Diavolino44 ***** válasza:
74%

Ezt meg kell szokni, az emberek altalanositanak, a nok meg kifejezetten.

Teljesen jo pelda a tarskereso. Ott kapnak hetente 150 levelet. De persze minden pasi egyforma, hulye, eletkeptelen. Te elhiszed hogy hetente 150 pasi egyytol egyig selejt?

De ez igy egyszerubb.


Amugy meg nem biztos, hogy ez a jo hozzaallas, mert ezzel konnyen kerulhetsz barat-zonaba, ahonnan meg ember legyen a talpan aki ki tud maszni. Inkabb higyjek azt amit akarnak, s te bebizonyitott tettekel, hogy nincs igazuk.

2018. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Menten elsírom magam, annyira szörnyű.

A probléma nem velük van, hanem veled. Őket nem tudod megváltoztatni, neked viszont nem muszáj velük foglalkoznod. Ez a te döntésed.

2018. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó, csak unalmas sokadjára ezt hallgatni....
2018. márc. 19. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát minek hallgatod? :D Nekem is szörnyű néha a hozzád hasonló emberek sírásait olvasni, mégse írok ki kérdést róla, mert tudom jól, hogy az én döntésem, hogy veletek foglalkozom. Az én hibám, ha rossz érzés keletkezik bennem a kérdéseiteket olvasva, nem a tiétek.
2018. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Figyeljm aki így gondolkodik, az nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele. Nem a te feladatod győzködni őt.
2018. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem se törődj vele, de tudom hogy mit érezhetsz

engem az idegesít, hogy mindenki párkapcsolatot akar rám erőltetni miközben tökéletesen érzem magam egyedül

egyszerüen csak magadra koncentrálj és ne arra,hogy mások mit gondolnak

2018. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Ne akard megváltoztatni a világot, mert nem tudod. Légy te a változás, amit látni szeretnél, mert magadon kívül másra nem vagy hatással.
2018. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!