Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem esik rosszul, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esik rosszul, ha egy kalap alá vesznek az ösztönlényekkel, pusztán azért, mert én is férfi vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor megkaptam már, hogy "Te is csak szexre hajtasz", vagy amikor egy lány haverom ezt mondja "Minden férfi csak dugni akar" aztán megkérdem, "Én is?" A válasz "Ja, te nem." Nem tudom, de nekem némi érzelem is kell a szexhez, valamint olyan hű de nagy nemi vágyam sincs. Próbáltam érzelem nélkül szexelni, elméletben ment, persze, de élőben nem, hiába vonzódtam a csajhoz, szerelem nem volt köztünk. El se élveztem, sőt le is lankadt.... De ha szerelmes vagyok a lányba, ilyen gond nincs.
2018. márc. 19. 21:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

Figyelj itt a pasik is általánosítani tudnak, szóval eléggé rossz helyre jöttél.

Az itteni pasik szerint minden nő csak a pénzre megy, csak a külső és a bmw típusa számít, minden csaj hisztizik, k..rva, hűtlen. És nem csak itt kapjuk az általánosítást hanem a való életben.

Férfiak, nők, kutya, macska, mindenkit beskatulyáznak valahova. Az embereknek így egyszerűbb, nem kell megismerni a másikat, aztán lehet, hogy kiderül tényleg olyan mint a többi. Ez van, tovább kell lépni, nem foglalkozni ezzel, aki megakar ismerni nem csak rávágja te milyen vagy azzal ismerkedj, aki nem ilyen hagyd a fenébe.

2018. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem konkétan nem esik rosszul, mert nem nagyon érdekelnek az ilyen kijelentések. Az viszont eléggé zavar, hogy mondhatni normális párkapcsolatot keresőként és a nőkhöz normálisan viszonyulóként olyanok között kell élnem akiknek a dugás a lényeg és a legtöbb nőhöz így viszonyulnak. Ez nem csak azoknak a nőknek rossz akik nem igazán örvendeznek a férfiak ilyen jellegű megnyilvánulásainak és próbálkozásainak, mert ők egy megbízható, valódi érzelmeken, valódi vonzalmon és társas kapcsolaton alapuló párkapcsolatot keresnek. Ez nekem is rossz, mert ugyan abban a rendszerben élek ahol ők, azokból a nőkből kell nekem is válogatnom akiket ők megdugnak vagy, csak hajkurásznak. Ebben nem csak ők a hibásak az én szemszögemből, hanem sok nő is... Hiába próbálok én normális játékot játszani, ha a pályán körülöttem lévők teljesen fejvesztett, idióta játékot játszanak. Hogy várjak én erkölcsöt, ha körülnézve a világban még a jelét is alig lehet látni?


Kiábrándítóan szánalmas amit emberek egymással művelnek. Főleg a kapcsolatok, érzelmek, szexualitás terén.

2018. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Te meg mondd azt neki, hogy "te meg ugyan úgy vagy segghülye mint a többi, mint ahogy minden férfi csak dugni akar."

31/f

2018. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Régebben nekem is rosszul esett és nem értettem a helyzetet, aztán megismertem ezeket a nőket. Egyszerűen buták. Van pár olyan nő ismerősöm, aki kinéz magának egy helyes srácot, aki egyértelműen csak dugni akar, kavarnak, pár menet után kidobják őket és levonják a következtetést, hogy a tinderen minden pasi csak szexet akar.

Részemről az utóbbi időben rengeteg ilyen nővel építettem le mindenféle kapcsolatot. Egyszerűen unalmas volt a siránkozásuk, hogy nincs egy normális pasi sem.

2018. márc. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!