Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél minden nap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél minden nap a férfinak kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy nővel ismerkedek akkor mindig én írjak a nőre vagy 2 3 nap után várjam míg ő ír és ha nem ír akkor inkább ennyi volt.
2018. márc. 18. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
A nőnek is illene írnia. De simán lehet, hogy nem mer és azért nem ír, nem kell egyből arra gondolni, hogy biztos leszar. Persze, ha valaki tényleg érdekel, akkor csak összeszedem a bátorságom :D
2018. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy szoktam, hogy az elején nyilván "kötelességnek" veszem, hogy én nyomuljak, de jó esetben a válaszai hosszából és minőségéből tudok következtetni, hogy ő partner-e ebben. De persze emberfüggő, hogy kivel mennyi idő után, de persze kivárok, hogy ő nyit-e magától (van, akinek több idő feloldódni).
2018. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ne hagyd magad kihasználni :)
2018. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és nem nagyon szoktam kezdeményezni. Az az igazság, hogy kicsit félek, nem akarok zavarni, néha megfordul a fejemben, hogy mi van, ha ő nem is kíváncsi rám..

Nem tudom miért, pedig alapból meg van önbizalmam.

De ha valaki érdekel, akkor a válaszaimból leszűrhető. Ha meg nem, az is.

Szóval hajrá, szerintem kezdeményezz. Lehet éppen azt várja ;)

2018. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak olyan nők, akik elvárják, hogy keressék őket, így látják, hogy érdeklik őket. De a beszélgetésből valamennyire kivehető, hogy kölcsönös-e ez az érzés vagy sem. PL: 1 szavas válaszok. Csak te kérdezel. De ez nem minden esetben igaz, mert vannak olyan nők is akik képtelenek hosszú válaszokat írni.
2018. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!