Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nektek mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek mennyire számít a férfi autója ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokáció, tudom, hogy maga a férfi számít, de most kezdtem el kocsira gyűjteni, és hát egy olyan típust néztem ki, ami nekem ugyan bejön, de pár haver cikinek találná a kora miatt is (1986) és elgondolkoztam, hogy párkeresésben ez mennyire befolyásolná a helyzetem.

Ti mit gondoltok erről?



2017. aug. 1. 10:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon: NE LEGYENEK EZEK: BMW, Audi, Mercedes, VW.

Ami előnyt jelent: Lada Niva-akár hobbinak. Bármilyne Lada. Dacia-bármelyik.


Ha normális, mérnöki szemmel nézi az autót: Akkor Fiat, Peugeot,Citroen, Opel-je van kb. És még azért sok másikat írhatnék ide.

2017. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%

Nem akarok álszent lenni, valamilyen szinten befolyásolni fogja mert nem mindenki szereti a régi autókat, ami mai szemmel nézve már kicsit fapados. Nem szoktam nézni a márkákat, de én is jobban szeretem ha azért egy 2000es évjáratot elér az autó.

Itt nagyrészt vagy azt fogod kapni, hogy olyat vegyél ami neked tetszik és a felszínes pi.csákat hagyd. Más meg azt mondja hogy a nőknek BMW kell meg luxus. Aranyközépút az ideális. De te életed, te döntésed viszont tény, hogy csak egy szűk réteg az akinek tényleg bejön az ilyen.

2017. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Csak annyiból nézem az autót,mert egy kicsit tükrözi a személyiséget is.
2017. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%

SEMENNYIRE


Budapesten közlekedek többnyire, van BKK, a csodás, én elvagyok vele, és sosem érdekelt, hogy a másik félnek van-e autója. Nem is emlékszem, hogy lett volna olyan férfi, akivel ismerkedtem és már volt autója.

2017. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
44%
Mi van azokkal a férfiakkal, akik busszal közlekednek? Miért kell autó?
2017. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
54%

Kit érdekel, milyen kocsija van férfinak. Nekem elég bicikli meg bkk.

N

2017. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mindegy, ha nem tetszik, maximum nem utazom vele. A régi autókat én sem szeretem, ami olyan régi, hogy szinte zörög meg szétesik. 2000 utániak jobbak.
2017. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Csak ne éppen Pestről induljunk ki hogy van Bkk! Mert nalunk nincs örülnék én is ha lenne metro és azért lássuk be Pesten egy diák 6-7 ezer forintot fizet havi bérletre a buszok 5 metrók 3 percenként járnak vannak éjjeli járatok! Vidéken mit mondjak 15-20-30 percenként vannak szakadt járatok, aminek a kényelemhez köze sincs havi 3-3500ért! Be kell latni hogy egy pesti embernek temérdek előnye van más kérdés hogy én nem költöznék Pestre hogy 15 millióért vegyek lakást! Meg nekem jó a suzuki, amim van! Nem fapados és abszolut nem erdekel melyik nőnek tetszik melyiknek nem! Aki egy autóig lat a másikban az nalam már elásta magát! Nincs sok full extra az autóban, de meg kell hagyni, hogy én rendben tartom az autómat! Nekem bárki szidhatja a Suzukit hogy ilyen meg olyan én nem magyarországi Suzukit vettem hanem amit csak Japánban gyártottak! Soha az eletben nem bíznám magyar mérnökökre az életem, kiindulva a saját munkahelyemből! Meg kell hagyni hogy egy Renault Peugeot kombinációval sokkal tobb baj van! Szinten munkahelyemből kiindulva rengeteg francia gyártógéppel foglalkozom! Tanulság? Tákolmány és agyalagyult emberek szüleménye amikor 4 kábelt kell merőlegesen egy tengelybe elvezess! Meg hogy egy alkatrészt tudj cserélni, ki kell pakolni a gép felét! Ez hol korszerű? Elhiszem hogy a szerelőknek is kell munkát adni, de nem mindegy milyet mennyiért! A legnagyobb jelenet az volt amikor a francia gép gyártója se tudta mi baja a saját, általa elkészített gépnek! Szóval nem csak addig kell látni, hogy milyen autója van az embernek! Termeszetesen egy rosszul karbantartott jármű rossz fényt vethet gazdájára mert tanúskodik az életben való hozzáállásáról is!
2017. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
31%
Csak személyiség számít. Aki nem így érez, még gyermeteg lélek.
2017. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Szintén Pesti vagyok, a bkk miatt engem se érdekel. Hétvégén volt randim egy sráccal, mindketten villamossal mentünk. Lehet vidéken fontos, itt nem az.


26N

2017. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!