Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vadon Janit elhagyná a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadon Janit elhagyná a felesége szerintetek ha hirtelen elszegényedne és nem lenne hires vagy a felesége humoráért, személyisége miatt van vele?

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Azt sem tudom, kirol beszelsz.
2018. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%
Még szép hogy elhagyná.Furamód mindig csak a celebekkel,milliomksokkal vannak a nők a személyiségükért meg a humorukért ha rondák,míg egy ugyanolyan ronda gyári munkás/szakmunkás 35 évesen még szűz.
2018. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom valami alacsony pasi megint ezzel akarja megmagyarázni a saját balfékségét.

Jó humorú, életvidám pasi.

Akkor is lenne felesége, ha a sarki telenorban dolgozna.

2018. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
A pasik szerint.
2018. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Tudtam hogy kamu! :D
2018. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát, mivel ocsmány Balázska haverja, én alapból nem is köszönnék neki.
2018. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jó fej lehet. Ha a felesége kidobja, jöhet hozzám vigasztalódni. 😜
2018. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
Hülye vagy, ez egy teljesen jó pasi! Ráadásul humoros, sportos (sziklát mászik és fut) és olvasni is imád (naná, az intelligencia és a műveltség adja az igazán jó humort)Nekem akkor is bejönne ha nem lenne celeb (sőt, akkor jönne be igazán, mert celebekkel elvből nem randiznék soha)
2018. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%
Itt a felmentősereg pasik által írt kamuválaszok képében...Női szemmel az a humorával együtt egy ciki, kopaszodó,menyétarcú kertitörpe.
2018. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%
Van neki egyáltalán felesége? Igazán vehetted volna a fáradságot, hogy legalább belinkeld (de ha igen, képzelem milyen lehet...). És igen... Ha nem egy médiaceleb lenne, hanem csak egy szürke raktáros muksó a Praktikerben (vagy akár egy sima informatikus) a nők 99%-a le se sz**ná. Mondjuk így sem valami népszerű. Csak a Balázskával - aki így is rendszeresen szekálja a mélysége miatt - való jópofizása miatt van a köztudatban. Én nem bírnám elviselni, hogy ilyen közszereplős mélynövésű bohóc legyek, amihez pénz fejében asszisztálnom kellene és előadnom a szerepemet. A 170-es mélységemmel inkább megmaradok a magam magányosságában barátok/ismerősök nélkül, így legalább a minimális esélye sem áll fenn, hogy valaki is cikizzen. A csajokról meg már természetesen rég lemondtam.
2018. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!