Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vegetáriánusok, vegánok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegetáriánusok, vegánok! Ti hol találtatok olyan párra, aki szintén vegetáriánus/ vegán, vagy elfogadja a nézeteidet, nem akar megváltoztatni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 13:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Manapság szerintem már mindenféle fórumok vannak, ahol könnyebben találsz magadhoz valót :)
2018. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Párom vegetáriánus volt (régen nem) mikor összejöttünk, elfogadtam és nem akartam megváltoztatni. Én nem vagyok se vega, se vegán. Párom saját döntéséből kezdett el újra húst enni megismerkedésünk után 5 évvel.
2018. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem felesleges, ha te el tudod fogadni azt, hogy egy gyermek nem képes eldönteni, hogy eszik-e húst vagy sem, és ebből az okból a gyermekednek húsos ételeket főzöl, hidd el a párod is el fogja fogadni, ha a te saját magaddal kapcsolatban máshogy döntesz ;)
2018. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Párom vegán, én meg húsevő.

Többnyire vegán kajákat csinálok neki, a szejtánt pl imádom és a rizstej jobb, mint a sima.

Szerintem egy normális ember ezt elfogadja.

2018. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
1-es: milyen fórumokra gondolsz? :) Facebookon csoporttag vagyok pár ilyenben, de ott nem szokott a párkeresés, mint téma felmerülni. Nőként meg valahogy furának érezném ráírni pasikra, hogy 'teccesz, dugunk?' :D :D Amúgy sem ismerkedem könnyen, kicsit zárkózott vagyok.
2018. márc. 22. 14:06
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ilyen kérdés eszembe sem jutott, hogy "hol találhatnék ilyen párra". Nálam teljesen természetes dolog, hogy az összes nő elfogadja azt, hogy vegetáriánus vagyok. Sosem volt ebből gondom a nőkkel.
2018. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: sajnos volt olyan párom, aki ezt abszolút képtelen volt elfogadni (igaz más témában is a nézeteimet), ezért kicsit rá vagyok ere parázva, mert nem akarom ugyanazokat a köröket megint lefutni.
2018. márc. 22. 14:26
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező:


A párod nem szeretett téged igazán. Azt sem tartom kizártnak, hogy ez csak kifogás volt, mert nem akart veled lenni.


Normális embernek nem okoz az gondot, ha a párja nem szeret valamilyen ételt...


Szóval legyél olyannal, akivel kölcsönösen szeretitek egymást. Ismerkedni pedig bárhol lehet.


(7-es voltam)

2018. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hmm, ez nehéz lehet. Szerintem keress olyan pasit, aki főz magára és akkor oké lesz. Én húsevőként nem bajlódnék vegán kajákkal.
2018. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Szerintem keress olyan pasit, aki főz magára"


Mondjuk ez alap, mert nem konyhai cselédnek mennék...

2018. márc. 22. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!