Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tanult okosabb lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanult okosabb lányoknak fontosabb a külső vagy a butább tanulatlan lányoknak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Az okosabb lányoknak a külső mellett lényeges a belső tulajdonság és a műveltség.

A butáknak fontosabb a külső, mindegy hogy nincs lakása, vagyona, jól nézzem ki és legyen egy BMW-je, az se baj ha nyakik el van adósodva.

2018. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem butaság kérdése, hanem személyiségé.

Ha egy okos nőnek fontos a külső, akkor valószínűleg ápolt, elegánsabb kinézetre gondol. Ha egy buta nőnek fontos a külső, akkor valószínűleg a mai divat a lényeg (még úgy is, ha egyes ruhadarabok nem illenek egymáshoz.) Ja, meg a fux a nyakadba, és a fullcap a fejedre. :"D


22/N

2018. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kettő tökéletesen független egymástól
2018. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Okos lánynak tartom magam, de azt is tudom, hogy nem vagyok egy szépség. Külső szempontjából képes vagyok kompromisszumot kötni, nem kell nekem szépfiú, de belső tulajdonságok terén nagy elvárásaim vannak, mert elsősorban egy férfinak az agyához tudok vonzódni.
2018. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanult, okosabb lánynak tartom magam, nálam a belső dominánsabb. Bár őszintén szólva, szignifikánsan egyszerűbb dolgom lenne, ha csak azt akarnám, hogy nézzen ki jól, mert jól kinéző pasit nem nehéz találni, de olyan férfit, aki kicsit is megfog a személyiségével, az ritka, mint a fehér holló.
2018. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanult, okos nő vagyok. A külső és belső egyformán fontos.
2018. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!