Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha még 20 évesen is szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még 20 évesen is szűz vagyok és semmilyen barátnőm sem volt akkor ne számítsak sok jóra a hátralévő életemben?

Figyelt kérdés
Nem látom magam vészesnek külsőre sem, átlagos életem van, de a lányok elkerülnek. Nem azt szeretném, hogy mindenki utánam olvadozzon csak, hogy egy valaki szeressen. Olyan vagyok mint egy szellem, senki észre sem vesz. Ezek után érthető, hogy nincs bátorságom kezdeményezni egy ismerős lánynál sem. De ha meg is tenném akkor is borítékolható volna a kudarc.

2018. márc. 22. 17:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi idősen én is szűz voltam. Csak legyél magabiztos, és ne add fel.
2018. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%

Mit vártál? A csajok mindenkit levegőnek néznek az alfahímeken kívül.


Itt neked kell megtenned a lépéseket, méghozzá 10 akár 100 próbálkozás után.


Próbáld ki Tinderen, ott beszélgethetsz lányokkal, randikat szervezhetsz. Megtanulod hogy kell eladnod magad. Ez egy állásinterjú kb.


Élőben már felkészültnek kell lenned.


...

PS.: Balázs, ha te vagy :D

2018. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%
Bár nem, Balázs nem ír le olyat hogy "külsőre nem vagyok vészes"
2018. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem Balázsnak hívnak.

Hát igen, ha csúnya lennék akkor valahogy belenyugodnék, de így, hogy nem számítok rossznak nagyon zavar, hogy mégsem.

2018. márc. 22. 17:25
 5/26 anonim ***** válasza:
73%

Még nagyon fiatal vagy, egyáltalán nem gáz. Én mindenkinek azt mondom, hogyha változtatni szeretne az életén akkor olyan dolgokat kell csinálnia, amik első látásra félelmetesnek tűnnek.

Barátaid vannak? Őket meg merted szólítani? A barátságaid tartósak, nem árulnak el fél évente? Na, ha ezek sikerülnek akkor a lányokkal is menni fog. Ha úgy hiszed nem vesznek észre az emberek tegyél érte! Ne menj haza rögtön suliból, ha meghívnak valahová ne mondj nemet, ilyesmik.

2018. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%

Lassan szerintem ideje lenne elgondolkozni a prostizáson.


Egy jóféle lakásos csaj 15-20000-ért megszabadít a szüzességedtől.

Legalább látsz, szagolsz, és megdöngetsz élőben egy puncit. Jót fog tenni. Később egyre rosszabb lesz...


Így meg rájössz semmi extra nincs bennük, csak egy húsdarab 😃egy kis izom, zsírszövet és sok víz. Ennyi egy csaj. Nem angyalok ezek, vagy űrlények... csak nők.

Könnyebb lesz így tekinteni rájuk, és nem félsz majd tőlük.

2018. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

A barátságok sem csak úgy alakultak ki hanem idővel, és azokból sincs sok, inkabb ilyen laza haveri viszonyban vagyok a legtöbb fiúval. Elhiszem, hogy fiatal vagyok, de már mégsem 14 éves, és vágyom is már egy csajra.

A prostizás szóba sem jöhet... Még akkor sem ha már temérdek nővel lettem volna sem, de így, hogy elsőre ne olyannal legyek, aki kíván is, és szeret, el sem tudom képzelni.

2018. márc. 22. 18:15
 8/26 anonim ***** válasza:
61%

Naív vagy, hogy azt várod hogy szeressen egy nő.


Tegyél érte, hódítsd meg őket. Apró lépésekben, gyakorolj, edz.

2018. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna a kérdést. (csak én 19 vagyok) Attól függetlenül még számíthatunk jóra, csak hogy mikor, azt nem tudni... :D
2018. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Vigasztalni szerettelek volna azzal, hogy fiatal vagy, nem leértékelni a problémádat. :) Csak azt akartam ezzel mondani, hogy nem vagy mutáns, hogy olyan szélsőséges gondolataid legyenek, mint "ne számítsak sok jóra a hátralévő életemben".


Most kicsit elbizonytalanodtam, hogy akkor mire is szeretnél választ kapni. Igen, a szerelmet is úgy kell felépíteni, mint egy barátságot. Megvannak a szakaszai, ahogyan a legjobb barátjával is először csak haverkodik, barátkozik az ember, úgy az élete szerelmével is először csak flörtölt, aztán randizgattak és onnantól kezdve, hogy járnak még további szintekre lépnek az évek során.

2018. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!