Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha még 20 évesen is szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még 20 évesen is szűz vagyok és semmilyen barátnőm sem volt akkor ne számítsak sok jóra a hátralévő életemben?

Figyelt kérdés
Nem látom magam vészesnek külsőre sem, átlagos életem van, de a lányok elkerülnek. Nem azt szeretném, hogy mindenki utánam olvadozzon csak, hogy egy valaki szeressen. Olyan vagyok mint egy szellem, senki észre sem vesz. Ezek után érthető, hogy nincs bátorságom kezdeményezni egy ismerős lánynál sem. De ha meg is tenném akkor is borítékolható volna a kudarc.

2018. márc. 22. 17:12
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Igen értettem, és köszönöm is! :)

Azért egy lány meg egy fiú között ezek gyorsabban szoktak történni manapság, a párok nagyon hamar össze szoktak jönni, néhány hét leforgása alatt. Nem szokás hónapokat várni, ha megvan az összhang.

2018. márc. 22. 18:56
 12/26 Punisher 62 válasza:
Még nem késtél re semmiről!
2018. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Sunshinedoll ***** válasza:
25%

Én 20 évesen szűz voltam és sosem volt pasim és világ életemben csinos csaj voltam :D

Most 26 vagyok és se szűz nem vagyok, és pasijaim is voltak.

Bumm.

Miért viselkedsz úgy, mintha 20 évesen már vége lenne az életednek? :D

2018. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Mert valahogy úgy is van. Ha most nem tudok egy barátnőt "szerezni" mikor elvileg a fénykoromba vagyok, akkor mikor fogok? Az egyetemen is körbevesznek a lányok mégsem történik semmi. Jövőre annak is vége lesz, hazaköltözök (kisváros) akkor még ennyi esélyem sem lesz mint most mert ott fogom leélni az életem.

Ez az egyik. A másik meg, hogy tényleg nem tudok még hozzá se fogni. Nemhogy megszólítani, még írni sem merek egy csajnak sem, és ez pedig tök alap dolog volna.

2018. márc. 22. 22:09
 15/26 anonim ***** válasza:

Ember, mi a franc van veled?


Azért jársz egyetemre, hogy 21 évesen hazaköltözz? Egyébként azt hogyan csináltad? (Korban...)


Csinálj egy jó MSc-t, és lesz frankó melód Pesten. Nehogy hazaköltözz már bakker. Felnőtt ember vagy, fel se merüljön benned, hogy bebújsz anyuci szoknyája mögé.


Oké későnérő vagy, de most itt az ideje, hogy összeszedd magad. Önálló élet, önálló meló, másik város, és bizony a nők nem fognak maguktól megkeresni, már csak dacból sem.


Mit vársz, majd felszed egy csaj, miközben faarccal ülsz az előadáson?


Itt nagyon komolyan össze kell raknod magad, mert ez nulla. Egy 20 éves felnőtt vagy ba..szod.

2018. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként mi ez a hülyeség, hogy ott kell leélned az életed?


Látod ezért nincs nőd, nem vagy képes nagyban gondolkozni.


Egy 20 éves független férfi vagy, akinek nem parancsol, nő, se férfi, se Orbán, se Trump, se Putin... oda mész ahová akarsz, és ott éled le azzal az életed akivek akarod.


Nőj már fel végre!

2018. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Ez bonyolult, lehet még le sem fogok diplomázni, mégis mihez kezdjek egyedül? Nincs kilátásba semmi, ráadásul nincs is mit megpróbálni. Nincs pénzem, vagyis életem sincs.


Nem is várom el senkitől, hogy felszedjen, csak legalább az első pici lökést tegye meg.


Nem vagyok depressziós egyébként meg semmi, de tényleg annyi kedvem sincs élni... Se jövőm, senkim. Már-már irigylem azokat, akik meghalnak. Érdekes módon csak akkor jutnak eszembe ezek mikor este elgondolkodok, hogy megint egyedül vagyok, és így is maradok.

Ennyi idős korban ez nagyon nincs rendjén.

2018. márc. 22. 23:25
 18/26 anonim ***** válasza:

Ilyen gondolatokkal sürgősen pszichitáter kell neked. Nem beszélgetés, nem pszichológua, nem gyakorikérdések, hanem pszichiáter.


Ha ezt komolyan nem ismered fel, akkor nagy a baj és tényleg nem sok jóra számíthatsz... de eléggé jellemző ez a tehetetlenség a kortársaidra. Egyszerűen nem tudják mihez kezdjenek, és ez súlyos probléma a társadalomban.

Pedig el kellene fogadni, hogy a meleg méhburok és anyai csecs nem fogja a tejbepapit szolgáltatni.

Ha nem szeded össze magad, ehén fogsz halni, és hajléktalanná válsz. A legpoklabb poklok rémálma vár rád.

2018. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Célok nélkül ne is álmodj a nőkről. Te egy nagy gyerek vagy, aki nem tudja mit akar.


Ez taszítja a nőket, mint egy 8 napos babahányás. Csak azt látják, hogy egy semmirekellő mamlasz vagy, aki nem tudja mit akar.

Fordítva, nekem nőben se kéne ilyen, lehet akármilyen aranyos... hosszú távra nem kéne.

2018. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
De ezt egy lány sem tudja rólam, hogy ilyen jellegű problémám is létezik. Kívülről nem látszik rajtam, nem hinném, hogy mindenki egy tipikus mamlasznak tartana. A felnőttek szerint egyetemista akkor okos, és többre fogja vinni mint Pistike 8 osztállyal (ami nem is olyan biztos). A lányoktól olyat is hallottam vissza, hogy volt, aki azt gondolta, hogy nagy csajozós, öntelt vagyok stb.
2018. márc. 23. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!