Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen orvost kell felkeresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen orvost kell felkeresni ha nem tudok párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok szűz nőhöz még nem értem. Már úgy érzem magam mintha az élet nekem nem adta volna meg ezt a lehetőséget így ha még lenne lehetőségem sexre akkor sem hiszem hogy sexelnék.

2018. márc. 22. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológust, de készülj fel, hogy inged-gatyád rámegy.
2018. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Diavolino44 ***** válasza:
Tudsz angolul?
2018. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 róbert dávid válasza:
Üdv a klubba 27 /F
2018. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

* Ha alacsony vagy: endokrinológus (igaz már kicsúsztál az időből, de az igazságot érdemes tisztázni, hogy miért lettél hobbit)

* Ha vézna vagy: gasztroenterológus/endokrinológus/diatetikus és majd csak utána személyi edző

* Ha arcra vagy ronda: plasztikai sebész (ha ragyás vagy akkor bőrgyógyász)


Ha pedig qrvára nincs baj az alkatoddal/kinézeteddel, vagyis legalább 175 vagy és szálkásan 70-75 kiló, akkor tűnés a konditerembe és azonnal tárcsázd egy profi pszichológus telefonszámát, mert ebben az esetben fejben van valami qrva nagy gáz veled.

2018. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"vagyis legalább 175 vagy és szálkásan 70-75 kiló"


Na itt a kutya elásva!


A kinézet nem mérvadó! Nekem rosszabb paramétereim vannak mégis mindig volt nőm....eljegyzésem és házasságom! Miért? Mert szarom le a kinézetem és azt is akinek ez nem tetszik :-) Nem érdekelnek más férfiak, nem méregettem magam hozzájuk hiszen mindenkinek van valami hiányossága..pl 185 cm 85 kg...de súlyos szívbeteg....izmos kondis de a "lényeg" 13 cm! stbstbstb mindenki magával legyen elégedett az a lényeg!


Mivel nekem sem tetszik mindenki....én jogos hogy én sem tetszem mindenkinek! Az átlagnak bejön ez + az a férfi de ha nekem nem jön be az a nő akkor nem érdekel hogy a 197 cm pasitól kezdődik neki a férfi, mert oda sem megyek hozzá, mivel neki nincs esélye nálam! Nem nekem nincs esélyem nála...elvégre én csajozok nem a Józsi, nem a pista és nem Kati se Sára nem dönt arról hogy nekem ki tetszik, miért tetszik és én kitől mit akarok hanem egyedül én! Mellesleg nincs olyan paraméterű férfi aki már ne esett volna pofára életében!!!!!! Hagyni kell a sztereotípiákat !


Magaddal gyere helyre......magadnak felelj meg!


Úristen X azt mondta legyek 80 kg...A sára szerint 100 kg a férfi az Ági 197 cm-es pasira vágyik.....


Ember TE hogy akarsz határozott, magabiztos férfi lenni ha mások kényük kedvük szerint rád erőltethetik a saját világnézetüket aminek az lesz az eredménye hogy ők párkapcsolatban lesznek te meg egyedül a pszichiátrián!


Változtass!

2018. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne orvost keress föl, hanem filozófust.

A szüzességed ugyan nem fogod elveszíteni, de megszabadulsz az akaratoktól és az lesz a vége, hogy nem is akarod majd eleszíteni a szüzességed. Leesnek azok a rabláncok rólad, amit a köznyelv csak vágyaknak nevez.

2018. dec. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 róbert dávid válasza:
Én már értem nőhöz,viszont rá paráztam és nem volt szex. általában sorstársakkal volt viszonyom,akik szintén valamilyen pszchiés betegséggel küzködnek. Még csak 26 vagy simán lehet nőd, nekem se volt nagyon barátnőm de várok türelmesen. 28/F
2019. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!