Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog? Nálatok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Nálatok is előfordul?

Figyelt kérdés
A párommal már régóta együtt vagyunk.Nagyon szeretjük egymást, nagyon jól megvagyunk. Ha valami miatt sokáig nem tudunk beszélni vagy találkozni, valahogy szinte mindig elkezdek okokat keresni, hogy haragudjak rá. Elképzelem, hogy miatta nem tudunk találkozni, bármilyen okot eszeveszetten keresni kezdek a haragvásra. Persze ezt mindig magamban teszem, 'fővök a saját levemben.' Ha felhív, nem veszem fel egyszer-kétszer, durcáskodom, meg amúgyis ha felvenném, akkor úgyis minden dühöm elszállna. :) Nem tudom mennyire érthető, de szeretnék értelmes válaszokat kapni. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy csak én vagyok ilyen, vagy veletek is előfordult már? :)
2013. júl. 9. 12:07
1 2
 1/17 Amélia:) ***** válasza:
Szerintem elég gyerekes. Ha valami miatt nem tudunk találkozni -meló, barátaival akar lenni, stb...- akkor megértem, mit durcázzak??? Csak őt is felidegesítem és elege lesz belőlem.
2013. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nállunk állandó a durcáskodás ok nélkül ( női részröl) bezzeg nemígy a szex :S
2013. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
tipikus nő vagy
2013. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 moonlightsentinel ***** válasza:
nálunk nincs ilyen szerencsére :D
2013. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 bibus26 ***** válasza:
Nem normális dolog, és nem fordult még elő. Ha lett volna ilyen, már nem lennénk együtt.
2013. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Kedves Fiúk! Szerintem ehhez a kérdéshez semmi közötök, mert "Te ezt úgysem értitek meg". Emiatt tiszteltek minket, mert vannak ilyen ügyeink, amit sosem fogtok megérteni. Nincs ezzel semmi baj, csak a beteges szintig ne menj el ezzel. Természetes, ha haragszik a nő a világra, ha nem láthatja a párját :) Csak ne rajta töltsd ki

B.

2013. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Alapvetően vidám pár vagyunk és nagyon boldogok. Tudom, hogy gyerekes dolog és én is nevetek magamon, hogy ilyen vagyok. Ő nem tud ezekről a kis durcizásaimról, szóval sosincs belőle konfliktus :) :D
2013. júl. 9. 12:20
 8/17 anonim ***** válasza:

6-os tanulj meg helyesen írni :)


Hagyd abba a hisztit. El fogod üldözni. (Tapasztalat)

2013. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 zoliba' ***** válasza:
83%
egy hisztis piccsánal egy rosszab van. A műhisztis. Na ez vagy te,meg ilyen az exem is. Egyszerűen nem tudjátok elviselni,ha a másik jól érzi magát,ha a másiknak van igaza,de azt meg pláne nem,ha nem úgy alakulnak a dolgok,ahogy ti akarjátok. Nektek a papucsférj való. A női nem buta mellékága vagy. Öntelt,egoista,hiú. Jöhej a lepontozás. HP
2013. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszönöm hatos :)

ezt egy kicsit erősnek érzem utolsó, mert semmi probléma nincs kettőnk között. Nem érzem úgy, hogy illenének rám a szavaid, én ismerem magam és nem te :)

ne aggódj, én nem pontozok le senkit a véleményéért. :)

2013. júl. 9. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!