Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is szeretitek az olyan lányokat, akik személyiségükben tenyeres talpas paraszt lányok, külsőleg viszont mintha egy sima, csinos fővárosi fiatal lány lenne?

Figyelt kérdés

Mondjuk ott lenne egy szexi, sovány, csinosan felöltözött, forrónacis, hosszú szőke hajú, szexi testű, aranyos arcú lány...

De amikor mondjuk történnek a dolgok akkor nem épp úgy cselekedne mint egy pesti csaj, mit amit a külsejéből gondoltatok volna. Példa:


-Elkezdene felmászni a polcra az ikea önkiszolgáló részénél, erős lenne, meg talpraesett

-Büfögne egyet a szénsavas víztől, és mondaná, hogy bocsi, kicsúszott

-kicsit palócosan beszélne

-Este 9-kor nekiállna zsíros kajákat főzni

-"nem finomkodik" beszéd közben, mintha egy ilyen kis hercegnős csaj lenne, ledurvább szövegei mondjuk az volt, hogy "egész nap fostam" "egész nap menstruál a p_nám, már elegem van" stb de nem csak ilyenekből áll a beszéde

-ha valaki bunkón rá nyomul, tapizza, nem ez a megszeppent "jaaaaj neee segítség" típusú reakció, hanem nekimenne, meg üvöltene a perverzre

-fél kolbászt elvisz a munkahelyére ebédre


Kéne nektek egy ilyen lány?



2018. márc. 23. 17:48
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
70%
Álom nő, kérem a telefonszámát.
2018. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
72%
Na, mindjárt büfögnek neked is pár privátot. :D
2018. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 Noren1989 ***** válasza:
87%
Nagyon jó, igen, ezaz, sorold mèg. Ha a takaró alà is fingik, akkor azonnal pakoljon össze, ès költözzön hozzàm!!!
2018. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
41%

Legalább őszinte személyiség.

Utálom az ilyen álszent, megszeppent kis pitsákat, akiknek csak gyakorin nagy a szájuk, meg amikor a fél diszkó átmegy rajtuk a hétvégén.

2018. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon ideje lenne már létrehozni a Kamu kategóriát...
2018. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
pedig nem kamu :D
2018. márc. 23. 17:58
 7/46 anonim ***** válasza:
44%
Én az egész kolbászom odaadnám neki ebédre... Akarom mondani, jöhet a kiscsaj!
2018. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
53%

Én aztán bejártam az országot keresztül-kasul és láttam jó sok lányt, de egy sem volt ilyen. Vagy a külső nem stimmelt, vagy a személyiség. Farkas mellé nem való bárány, ezért is kerestem ilyen lányt, de már kétlem, hogy létezne.


25/F

2018. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

és te megismerted mind az 5-6 millió lányt?

Ember, gondolkozzál már xd

2018. márc. 23. 18:16
 10/46 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2018. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!