Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is szeretitek az olyan lányokat, akik személyiségükben tenyeres talpas paraszt lányok, külsőleg viszont mintha egy sima, csinos fővárosi fiatal lány lenne?

Figyelt kérdés

Mondjuk ott lenne egy szexi, sovány, csinosan felöltözött, forrónacis, hosszú szőke hajú, szexi testű, aranyos arcú lány...

De amikor mondjuk történnek a dolgok akkor nem épp úgy cselekedne mint egy pesti csaj, mit amit a külsejéből gondoltatok volna. Példa:


-Elkezdene felmászni a polcra az ikea önkiszolgáló részénél, erős lenne, meg talpraesett

-Büfögne egyet a szénsavas víztől, és mondaná, hogy bocsi, kicsúszott

-kicsit palócosan beszélne

-Este 9-kor nekiállna zsíros kajákat főzni

-"nem finomkodik" beszéd közben, mintha egy ilyen kis hercegnős csaj lenne, ledurvább szövegei mondjuk az volt, hogy "egész nap fostam" "egész nap menstruál a p_nám, már elegem van" stb de nem csak ilyenekből áll a beszéde

-ha valaki bunkón rá nyomul, tapizza, nem ez a megszeppent "jaaaaj neee segítség" típusú reakció, hanem nekimenne, meg üvöltene a perverzre

-fél kolbászt elvisz a munkahelyére ebédre


Kéne nektek egy ilyen lány?



2018. márc. 23. 17:48
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem oltás volt, hanem az igazság. Senki sem szereti égetni magát egy olyan nővel, aki büfög egy étteremben és direkt hangosan, erőltetett tájszólással beszél, mert feltűnési mániája van . Ha te szereted az ilyenek társaságát, szeresd, te dolgod. Ezen nem veszünk össze.
2018. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

-Életében nem büfögött étteremben

-Életében nem beszélt hangosan erőltetett tájszólással


Miért hazudozol? Irigykedsz?

Erősíted a vidékiekről a negatív képet, hogy hazug, rosszindulató emberek... gratulálok...

2018. márc. 23. 20:40
 33/46 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok férfi, de a férfiak többsége a nőies nőket szereti, nem az ilyen szabadszájú, tirpák parasztokat.
2018. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
91%

Kolbász Emőke, valszeg a kérdező, vagy a barátnője most küldött nekem privátot:

"Rá húzok egy kotton gumit egy ráúd kóbászra és be dugom a picshádba"

Ezzel az előbbi válaszom bizonyítottnak tekintem. Vita befejezve.

2018. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

# 34/


Ennél átlátszóbb hazugságot nem tudtál összerakni?

Ezzel a nick névvel már nagyon átlátszó... :D

Magadat járatod le..


Csak tudnám miért görcsölsz, vergődsz itt dühösen, meg hazudgálsz össze vissza, hogy lejárass egy olyan lányt, akit nem is ismersz. Ennyire frusztrál, hogy léteznek csinos lányok a világon? Sajnálom... :)

2018. márc. 23. 21:49
 36/46 anonim ***** válasza:
75%
Egyépként a külső az kevés ha ismerkedsz és már igy az elején megnyilvànulsz.Nyilvàn par év utàn màr màs a helyzet de azért sztem nem igy kéne neki indulni ha egy férfit megakarsz hoditani.:D
2018. márc. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
0%
persze ha elkezdene egy idegen tapizni vagy már az első randin nyomulna akkor persze ha nem ért a szép szobol akkor én sem finomkodnék .
2018. márc. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Noren1989 ***** válasza:
95%
Miezmàr, Mauni, idegàllapotban vagy?
2018. márc. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
28%

"-Elkezdene felmászni a polcra az ikea önkiszolgáló részénél, erős lenne, meg talpraesett "


Poén, mi is szoktunk hülyülni az IKEA-ban. Aki egy begyepesedett kis szürke egér mellett unalmas életet akar élni, annak egészségére.


"-Büfögne egyet a szénsavas víztől, és mondaná, hogy bocsi, kicsúszott "


Nem írta sehol sem, hogy étteremben történt, ezt már csak egy válaszoló álmodta hozzá. Mi nők is büfögünk, sőt kapaszkodjatok meg, szarunk is otthon. Ráadásul bocsánatot is kért, pedig nem kellet volna, ez természetes.


"-kicsit palócosan beszélne "


Nem tehet róla, gondolom azért kicsit, mert már próbálja leküzdeni. Én is ismerek egy nagyon szép szegedi lányt, akinek van egy kis tájszólása, kutyát nem érdekli, mert egy intelligens egyetemista.


"-Este 9-kor nekiállna zsíros kajákat főzni "


Ilyen már nekünk is volt, és? Poén néha, amikor mondjuk, hogy "fuh de megkívántam egy kis pörköltöt" aztán nekiállunk komolyan megcsinálni. Gondolom nem minden napos, ha amúgy sovány.


"-"nem finomkodik" beszéd közben, mintha egy ilyen kis hercegnős csaj lenne, ledurvább szövegei mondjuk az volt, hogy "egész nap fostam" "egész nap menstruál a p_nám, már elegem van" stb de nem csak ilyenekből áll a beszéde "


Őszinte ember, sokkal jobb mint a kis finomkodó "hercegnők" akik megjátsszák magukat. Mondjuk ha egy év alatt ez volt a 2 legdurvább mondata, ráadásul az is baráti körökben, akkor jobb ha tudod, hogy a nők 99%-a ennél sokkal durvábbakat is kiejt a száján 1 év alatt. Még az is, aki most itt hülledezik, hogy milyen tahó a lány.


"-ha valaki bunkón rá nyomul, tapizza, nem ez a megszeppent "jaaaaj neee segítség" típusú reakció, hanem nekimenne, meg üvöltene a perverzre "


Ha egy idegen elkezdené fogdosni a seggem, akkor én is minimum agyon verném esernyővel, táskával, vagy ami éppen nálam van. Ha a cigányásg attól függ, hogy hagyom magam tapizni, akkor inkább felvállalom, hogy cihány vagyok.


"-fél kolbászt elvisz a munkahelyére ebédre"


És akkor mi van? Én láttam már töpörtyűt is enni szép lányt.


Összeségében nekem egy őszinte, életvidám csajnak tűnik, akivel nem unalmas legalább az élet. De ha egy begyepesedett, szürke kisegérrel, unalmas életet akarsz élni, aki még a farkadat is papírzsebkendővel akarja megfogni, meg majd jól átnevel a vegán életmódra, akkor hajrá :D

2018. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
14%
Látom ezt a kérdést is megtalálta a szokásos 7x%-os regisztációival a kötekedő feminácink.
2018. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!