Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is szeretitek az olyan lányokat, akik személyiségükben tenyeres talpas paraszt lányok, külsőleg viszont mintha egy sima, csinos fővárosi fiatal lány lenne?

Figyelt kérdés

Mondjuk ott lenne egy szexi, sovány, csinosan felöltözött, forrónacis, hosszú szőke hajú, szexi testű, aranyos arcú lány...

De amikor mondjuk történnek a dolgok akkor nem épp úgy cselekedne mint egy pesti csaj, mit amit a külsejéből gondoltatok volna. Példa:


-Elkezdene felmászni a polcra az ikea önkiszolgáló részénél, erős lenne, meg talpraesett

-Büfögne egyet a szénsavas víztől, és mondaná, hogy bocsi, kicsúszott

-kicsit palócosan beszélne

-Este 9-kor nekiállna zsíros kajákat főzni

-"nem finomkodik" beszéd közben, mintha egy ilyen kis hercegnős csaj lenne, ledurvább szövegei mondjuk az volt, hogy "egész nap fostam" "egész nap menstruál a p_nám, már elegem van" stb de nem csak ilyenekből áll a beszéde

-ha valaki bunkón rá nyomul, tapizza, nem ez a megszeppent "jaaaaj neee segítség" típusú reakció, hanem nekimenne, meg üvöltene a perverzre

-fél kolbászt elvisz a munkahelyére ebédre


Kéne nektek egy ilyen lány?



2018. márc. 23. 17:48
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%
Rák egye le a kezed, hogy követsz mindenhova és lepontozgatsz, te éllettelen paraszt.
2018. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%
Kéne bizony :O
2018. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
20-as akkor azt mondod hogy nem kell a körítés .Én meg azt hogy igen igy nem lehet egyetlen pasit sem elcsàbitani sztem.Igen is kell az elején kedvesnek lenni az első benyomás szàmit .
2018. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
36%
Voltam mar étterembe és nem böfögtem tudtam viselkedni ennek semmi köze a megjattszáshoz csupàn hozzààllàs kérdése és illem kérdése .Én sem vagyok egy hercegnő tipus de azért megtudom emberelni magam ha a helyzet kívànja .:DPersze otthon az ember masképp viselkedik én sem vihancolok meg nem jattszom a hercegnőt sem.Attolfüggetlenül màr egy felnőtt nőnek megkell tanulnia viselkedni és nem magàt egetni nyilvsnos helyen föleg nem étzerembe .Meloba megint màs a helyzet ott ais azertmásképp viselkedünk .
2018. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

Ne töröltessétek már le!! Égő, hogy nem tudtok olvasni?

Vagy hogy hazudoztok?

Nem büfögött étteremben! Nem büfögött étteremben! Nem büfögött étteremben! Nem büfögött étteremben! Nem büfögött étteremben! Nem büfögött étteremben! Nem büfögött étteremben! Nem büfögött étteremben! Nem büfögött étteremben! Nem büfögött étteremben! Nem büfögött étteremben! Nem büfögött étteremben!

2018. márc. 26. 15:54
 46/46 anonim ***** válasza:
0%
Hol lehet ilyen lánnyal beszélgetni? :)
2018. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!