Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztaltak valasza erdekel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltak valasza erdekel. Gondolom mindenkinek mar volt olyan igazi perzselő szerelemben resze, ami viszonozva is volt. Beleadtam ok 150%-ot. (Tobbi lent) (? )

Figyelt kérdés

Szoval minden szep es jo volt, elértetek azt, hogy kimondjatok egymasnak azt, hogy “meg sosem szerettem ennyire senkit sem” “meg sose voltam ilyen szerelmes senkibe sem” stb.

Nagyon jol elvoltatok 2 evig.

Visszagondolva arra, hogy milyen nagy összhangban voltatok, a szavak a cukiság a szeretet a “gyere mar mert hianyzol” stb.


Vege lett. Egyedul vagy.


Es felallitottad a mercet. Azt akarod elerni. Vagy megnagyobb hofokkal. De nem tudod, mert nem megy, nincs olyan akivel eltudnad erni.


A kerdesem pedig itt van.


Szoval ha volt ilyenben reszed, utana sikerult felülmúlni a dolgot? Vagy ő volt az a bizonyos fiu/lany akit sosem fogsz feledni mert olyan magy nyomot hagyott benned, olyan jo volt a kapcsolat, annyira szeretted, annyira szeretett, hogy....akit sosem fogsz tudni felülmúlni?


Hogy ment utana massal a kapcsolat? Lapos volt es elfogadtad hogy ennyi. Van egy kapcsolatod....mondhatod hogy “boldog” vagy....de nincs meg az a plusz...az a zsizsgo erzes amit ilyenkor erez az ember.


Valaszokat koszonom. Kort es nemet is kernek.



2018. márc. 23. 20:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne csak egyszer ilyenaz életben, amikor a kérdező is írja, hogy ez konkrétan a második?


Istenem.. Ne egy romantikus kislány regényből indujatok már ki.

Igen,nyilván nem sokszor érzel ilyen intenzív érzselmeket valaki iránt, hanem ritkábban, de pont ezért értékes és jó dolog ez.


Tekintve, hogy te is 26 vagy, lesz még ilyen az életedben, ebben biztos vagyok. Nem biztos, hogy 1-2 éven belül, de lesz. Nem megérzés, pusztán embei biokémiai folyamatokról beszélünk..

2018. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!