Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már nem léteznek igazi férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem léteznek igazi férfiak? A régi, férfias férfiak eltűntek?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy manapság már annyira különlegesnek számít az az igényem, hogy szeretném, ha a férfi, aki érdeklődik irántam, férfias legyen, hogy már én érzem magam kínosan.

Igazán nincsen semmilyen fura fétisem, vagy felszínes elvárásaim, nem kell hogy gazdag legyen vagy izmos, az se nagyon érdekel ha nem éppen udvarias, tényleg, az egyetlen dolog, ami nekem fontos, az az, hogy a férfi legyen férfi.

Arra gondolok, hogy ne kelljen már nekem irányítanom mindenben, hogy ne kelljen nekem babusgatni és vigasztalni, hogy érezzem magam egy kicsit biztonságban és védve. Csak egy kicsit.

Nem nagyon, tényleg, de azért egy kicsit hadd érezhessem már, hogy nő vagyok.

Túl nagy elvárásaim vannak? Én vagyok nagyképű? Tényleg nem tudom... Lehet már nem léteznek ezek a férfiak, és ezt el kellene engednem?

Meg vagyok lőve ezen a téren, volt már pár udvarlóm, mindig az jött ki, hogy valóban én szégyelltem már magam, mert én ezt szerettem volna, ezt szerettem volna legalább érezni, és persze nem, a mai fiúk nem ilyenek, én vagyok a túlságosan elvarázsolt.

19/L



2018. márc. 20. 17:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
28%

HA tényleg ilyen partnerre vágysz, akkor nem a saját korosztályodban érdemes keresgélni, hanem +5-10 évvel idősebbek között. Lehetőleg olyan partnert keressél aki önálló életvitelt folytat és volt már tartós kapcsolata.

Sok szerencsét!!!!! :)

2018. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
A régi férfiaknál te csinálsz minden házimunkát, mert te meg régi nő vagy. így is érdekel?
2018. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%

"hogy érezzem magam egy kicsit biztonságban és védve"


Szülő kell neked, nem párkapcsolat...

2018. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
65%
Nem mi vagyunk férfiatlanok hanem te vagy életképtelen és egy normális férfi nem fog megpróbálni helyetted is élni.
2018. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
21%

A nagyja átalakult felnyírt hajú, kényeskedő nővé.

Eltűnni nem tűntek, max rossz helyen keresgélsz. Szerintem se a korosztályodban érdemes.

2018. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%
Székelyek közt sok az ilyen. Ott meg élnek a nemi szerepek. Tapasztalat sajnos. ..
2018. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
42%
Hiaba torlod ki a valaszom, akkor se a ferfiak tehetnek rola. Az eletkeptelenseg nem noies viselkedes, egy hatarozott ferfi nem egy kislanyra fog vagyni.
2018. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%
Léteznek. 🙃
2018. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, a férfiak nem tehetnek soha semmiről :)

Tévedésbe ne essünk, én nem vágyom a régi nemi szerepekre, egyenlőség van, 2018, nem kell, hogy alárendelt legyek bármiben is, nem is vagyok éppen az a típus :)

A probléma onnan ered, hogy mostanság ez a mindenért panaszkodunk és semmiben sincs saját véleményünk, tipikus én érzem úgy, hogy bébicsősz vagyok típusú férfi ideáll nem éppen vonzó számomra :)

Személyeskedni nem kell, nyugtassa le magát aki kapásból sértegetni próbált volna, egyrészt nem talál be, mert nyilván szart se tud az rólam egy idegen, másrészt pedig ez a fajta viselkedés pont jól bemutatja az illetőt :)

2018. márc. 20. 18:14
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
#6: miért sajnos? Te inkább a modern vonalat választod?
2018. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!