Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó pasik! Ti hogyan kezelitek a szép nők okozta frusztrációt?

Figyelt kérdés

Szeretnék túljutni rajta, viszont a látványos nem engedi.

Ki hogyan birkózott meg ezzel a problémával?



2018. márc. 24. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nyávogtam a gyakorin.
2018. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Itt tombolják ki magukat, ismeretlen emberekkel személyeskednek, hisztiznek.
2018. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Nincsenek emiatt frusztrációim,évekkel ezelőtt voltak,de rájöttem,hogy feleslegesen idegeskedem ilyen dolgok miatt.
2018. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Feltételezem, hogy itt a "nem jó pasi" a nőknél nem túl sikeres férfiakat jelenti.


A válaszom pedig az, hogy nagyon egyszerűen. Mivel tisztában vagyok azzal, hogy nem egy súlycsoportban vagyunk, ezért mint férfi nem közeledek hozzá. Ha viszont pl. ő jön oda beszélgetni, vagy valamiben a segítségemet kéri, akkor ugyanúgy viselkedek vele mint egy másik emberrel (nem mint egy számomra elérhetetlen nővel). Ezt a legtöbb szépnek mondott nő értékeli.

2018. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Próbálok lazán viselkedni a társaságukban, néha én kezdeményezek, néha ők. Bár nem vagyok sem kifejezetten jóképű, sem menő, érdekes módon még így is volt pár csaj, akivel aránylag közel kerültünk egymáshoz, és némelyik kifejezetten olyan volt, akikre minden bizonnyal sok pasi felfigyel. Ja, hogy nehezebb tenni is valamit, mint itt sopánkodni... Van ez így. :)
2018. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Meg lehet szokni,mikor az emberfiára a nők rá se hederítenek,levegőnek nézik. Én már megszoktam,így bármilyen "szép" csaj van,vagy megy el mellettem, már nem érdekel. Mintha ott sem lenne.

Haverok is mondják,nem is néz ki rosszul az a csaj,én meg már csak legyintek. Teljesen mindegy mit csinálok,úgysem áll szóba sem velem...

5 évig minden tekintetben fejlesztettem magam,társaságba jártam rendszeresen, haverokkal odamentünk beszélgetni csajokkal tök lazán,poénból. Egyszerűen semmi. Haveromnak még néha sikerült,de engem mindig lekoptattak valami kamu indokkal. És miért? mert nem jó genetikával születtem,helyesnek. Ennyi a titka az egésznek. Munkahelyen is megfigyeltem, az egyik srác messze sehol nincsen értelmileg,értékrendileg sem, de simán odamennek hozzá,és vele beszélgetnek simán a csajok,mert jóképűnek született...


26/F

2018. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Ez így van sajnos 6-os, én is pont ezért szarom le az egészet, hiába fejleszti magát az ember,ahogy tudja, hiába a jó humor,ha nagyon maximum,csak annyit érhet el vele,hogy benyomják barátzónába. Másoknak meg műveletlen bunkóként össze jönnek a nők,csak mert jól néz ki.
2018. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

engem az zavar, ha aki engem érdekel, az nem érdeklődik eléggé.


az, hogy egy jó nagy csoport (ti. a jó nők) figyelmének középpontjában nem te állsz, szimplán hiúsági probléma.

2018. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már serdülőkorom elején beletörődtem, hogy nekem sosem lesz szép barátnőm mivel egy 170 centis hobbit vagyok. Ha +10 cm-el magasabb lennék akkor elismerném, hogy a személyiségemmel van baj, de így reménytelen. De nincs ezzel baj. Kellenek a statiszta lúzerek/senkik, hogy másoknak szép legyen a világ. Már rég beletörődtem és ma már nem olyan nehéz. Ha meglátok egy szép csajt, akkor azt gondolom magamban, hogy "Semmi esélyed nyugi, egy genetikai hulladék vagy" és megyek tovább az utamra. Ahogyan egy Ferrariért/AMG Merciért sem érzek vágyat, úgy a szép csajok sem tudnak meghatni, mert tudom, hogy felesleges ácsingózni irántuk, mert úgy is 0 az esélyem.
2018. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kiválogattam egy pár igazán jó formás prosti csajt és idönként jól megkúrálom őket. Ez a kárpótlásom ,és így szó nélkül átnézek az utcán flangáló nőkön is,mert nem tudnának újat mutatni.
2018. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!