Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha egy nőnek szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nőnek szép arca, gyönyörű, hosszú haja, feszes, kerek popsija, jó alakja és lábai vannak, viszont abszolút nincsenek mellei, akkor a szemetekben már nem is lehet "jó nő"?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
A hajamat lerakom az ilyen kérdésektől. Egyáltalán nem okoz gondot, ha nincsenek vagy picik a cicijei. Én sokkal inkább láb és popsimániás vagyok. :)
2018. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Megvolt a napi bullshit kérdés.
2018. márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Édes istenem...
2018. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Te nem vagy gyakran fent, kishusom? Olyan cicikre izgulnak, amik kisfiúknak sincs.


Mellesleg az, hogy jó nő akarsz lenni, elég szánalmas. Annyit jelent, hogy mindenkinek tetszeni akarsz. Ez pedig lehetetlen. Nem elég, ha a pasidnak tetszel? Aki lát, úgyis látja, mekkora a melled.

2018. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

azért nem árt ha pár gyereket fel tud táplálni XD


tudom mit akartál kérdezni..nem zavar ha kicsi..meg ha nincs formás hátsó


tudom lerágott csont de inkább a belső érdekel..ja és ne legyen elhízva..mint nőt nem csúfolom akkor sem de magam is vékony vagyok

2018. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Egyáltalàn nem.

Mellek soha nem érdekeltek,alakja,haja legyen kiváló,kirívóan öltözködjön.

2018. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kepet!
2018. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ahogy mondod, akinek kicsi a melle nem nő, sőt mehet a bányába dolgozni a keres fenekével együtt...

Ne legyél már buta kérlekszépen.

2018. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Inkább gyári kicsi, mint csüngő nagy vagy plastik
2018. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a jó nő, az sosem azt jelentette, hogy a szemem jóllakjon vele..


Már volt olyan csaj is aki 85 kilósan rövid hajjal is, olyan kisugárzással és személyiséggel rendelkezett, hogy attól függetlenül, hogy elsőre nem tetszett a külseje mégis azon kaptam magam, hogy róla fantáziálok...


Neked sem kell nagy csöcs, mert ennyi kevés aranyom.

2018. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!