Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. Még nem volt barátnőm, és egy dolog miatt pesszimista vagyok. Nem vagyok csúnya, vézna vagy igénytelen, hanem egyszerűen érdektelen vagyok a lányoknak. Többször volt olyan, hogy tetszett valaki, jó barátok lettünk, aztán amikor arról volt szó, hogy több is lehetne közöttünk "aranyos kedves fiú vagy, de nem jössz be úgy". Hiába a komoly, elvont beszélgetések, figyelmességek. A bunkó, iszákos, elkényeztetett fiúk meg kellenek nekik. Én is legyek tróger és akkor talán lenne esélyem??

2018. márc. 21. 09:27
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
92%

Amit leírtál, mind szép és jó. Tehát szexuális kisugárzásod nemigen van, az elmondottak alapján. Másoknak van. Nem kell bunkónak lenned ahhoz, hogy férfiszámba vegyenek.


Kérdés: nem vagy kicsit túl feminimm, viselkedésben?

2018. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyen nők meg is érdemlik azt a férfit akit választanak. Ha később ugyanez a nő,neked nyafog, hogy a pasija ilyen szemét olyan agresszív, tessék szépen kiröhögni.
2018. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első nem teljesen értelek feminimm?
2018. márc. 21. 11:39
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
Igen, feminim. Nőies vonások/viselkedés.
2018. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja vagy úgy. Nem, nincs olyanom
2018. márc. 21. 12:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!