Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jobb egy olyan lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb egy olyan lány aki fűvel-fával lefekszik, nem számít neki semmi, mint egy olyan aki nem csinál ilyeneket és normális kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm a teljes ellentétem. Neki nem számít egy pasi kora, vagy családi állapota se semmi de ragadnak rá a férfiak. Folyamatosan összejön neki minden én pedig kezdem úgy érezni,hogy nekem is ilyenné kellene válnom ahhoz, hogy esélyem legyen egy kapcsolatra mert úgy veszem észre ez kell a pasiknak és nem az, hogy valaki kitartson mellettük és hűséges legyen.

25L



2018. márc. 24. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Nem jobb, de könnyebb megkapni.

Te valóban keresel vagy csak úgy teszel, mintha?

2018. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Az ilyen lányokra nem azért ragadnak a pasik merthogy annyira feleségül akarnák venni. Te sem hagynál ki egy ingyen kóstolót egy fagyizóban nemde?

Éehetsz ilyen és kelleni is fogsz a pasiknak... 2-3 éjszakára.

2018. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Segáz, csak add meg a barátnőd elérhetőségét ;)
2018. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd üríteni jó, könnyen kapható, erre a célra tökéletes. A komoly kapcsolat az más dolog.
2018. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lol
2018. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A női logika akcióban...
2018. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A komoly kapcsolat kialakításában sok munka van, és erre nem mindenki képes, nemtől függetlenül. Ha van könnyű préda, akkor sokan élnek ezzel a lehetőséggel, az már más kérdés, hogy milyen az efféle "kapcsolat" minősége. És persze az sem mindegy, hogy te mit teszel egy komoly kapcsolatért. Ha eddig még esetleg nem volt senkid, akkor valamit nagyon, de nagyon rosszul csinálsz. (Ó, pardon, ilyesmit itt nem szabad emlegetni, kizárólag a férfiak esetében...) Egyébként attól, hogy hűségesnek tartod magad, még nem biztos, hogy kelendő is vagy, és hogy alkalmas is vagy egy párkapcsolatra. Járni meg nem jár senkinek semmi, automatikusan főleg nem. Persze, az emberek szeretik azt hinni, hogy ők a főnyeremény, ettől ez még nem feltétlenül lesz igaz. A hűségnek alapvető dolognak kellene lennie - mint amikor ti azzal jöttök, hogy nehogy már hasra kelljen esnetek egy férfi előtt, mert az udvarias, bátor, céltudatos stb., ezekről mindig azt hallani a nők szájából, hogy ez így önmagában véve kevés, ezek alapvető követelmények stb. -, attól még nem leszel "jobb parti" másnál, mert erkölcsös vagy. Amúgy meg érdekes, hogy itt is sok olyan csajjal beszélgettem, aki csak siránkozott, hogy ő senkinek sem kell, hogy rá nem figyel fel senki, aztán meg amikor hosszabb beszélgetések után közeledni próbáltam, és felvetettem a komolyabb ismerkedés (netán a találkozás) lehetőségét, akkor zömmel leléptek vagy hárítottak. Na ennyi bátorság és tenni akarás van bennetek, tisztelet a kivételnek. Kicsit furcsa, hogy ennyi "figyelemre sem méltatott" és "magányos", "elkeseredett" nő közül alig feleltem meg egy-kettőnek akár csak egyetlen találkozásra is. Amúgy az is érdekes, hogy ilyenkor nem jönnek ide károgni a gyakoris kolléganőid, hogy mit sajnáltatod magad, ha férfiként írnál ilyesmit, már rég a földbe döngöltek volna.
2018. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nőként én is azt tapasztaltam, mint a kérdező. a férfiak (de lehet, hogy a nők is, csak velük nincs ilyen tapasztalatom) lusták, és a könnyen elérhetőre mennek. Aki nem bonyolult, nem túl eszes, stb. Nagyon de nagyon sokszor láttam ezt. Nagyon sok férfi szereti az egyszerűbb gondolkodású nőket. Nem keresnek szellemi partnert, mert az energiát igényelne. Inkább házicicát keresnek. Vannak kivételek, de az ritka.
2018. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
érdekelne a barátnőd
2018. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

A nőknek jobb olyan férfi, aki fűvel fával lefekszik.

Ha egy nő szűz - erény.

Férfi az - lúzer.

Csal olvasod a válaszokat és mindenhol ezeket látod...

Szóval nagyon érdekes a te meglátásod.

2018. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!