Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az normális, aki a menetirány...

Az normális, aki a menetirány szerinti baloldalon megy?

Figyelt kérdés
Reggel, hét óra körül mentem melózni, gyér fogalom volt az úton, senki nem tartotta fel a fogalmat a faluba. Nyugodtan lehetett haladni, de nagy sebességel utolért egy Merci. Megelőzött, de a manőver után nem sorolt vissza, hanem a bal oldali sávban folytatta útját. Több száz méteren át haladt így, amikor látta, hogy szembe közelít egy másik jármű, akkor jobbra húzódott, utána vissza. Az ilyen szerintem nem normális, vagy be volt b*szva a sofőr.

2017. márc. 22. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Véletlenül nem volt a jobb oldal sokkal rosszabb minőségű, kátyús, stb? Én akkor szoktam átmenni ha nincs záróvonal, stb. Vagy lehet a házszámot nézte, keresett valamit, a részegség nem ebben nyilvánul meg.
2017. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt pár lyuk az aszfalton, de pár hete betömték. Viszonylag jó minőségű főútvonal van erre.
2017. márc. 22. 20:56
 3/10 anonim válasza:
89%
majomkodott egyet, ő a vagánygyerek. :D
2017. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát gondolta, hogy úgyis mindenkit megelőz, csak nem vette észre, hogy pont nincs kit előzzön :D Vagy csak szerette volna megtartani a megfelelő távolságot tőled, mielőtt visszasorol :))
2017. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán keresett valamit vagy nézett valamit. vagy épp elxrta. reggel 7 kor kit érdekel? Én meg néha középen mentem amikor megtehettem. Édes mindegy. Ezért kérdést kiírni :D
2017. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább téged sajnállak hogy 7 körül mész munkába. Van az a pénz persze, de az havi 10 millió körül kezdődik -nálam- .
2017. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Semmi értelme nincs, hogy hamarabb vagy később mennjek, mert fél nyolc után kell beérnem a munkahelyemre. Van egy bizonyos nyitvatartási idő, amit be is kell tartni. Ezért elszoktam indulni időben, hogy ne kelljen rohanni az úton.
2017. márc. 23. 16:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnálod? Tök alap dolog, én évekig 5-kor mentem, most 8-kor, szóval még jobb is, mint az övé 7-kor.

Egy jó dolog volt benne, üresek voltak az utak.

2017. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
en mindig a bal oldalon megyek mert nekem az a normalis :) de en Angliaban vezetek :) de viccet felreteve: nekem annak idejen azt mondta az oktatom,hogy ha nem jon szembe semmi akkor enyem az egesz ut. Az mar mas kerdes,hogy bukkano vagy kanyar eseten elegge veszelyes a masik oldalon haladni.
2017. márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hitte hogy autópálya és csak besorolt a belső sávba :)
2017. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!