Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítene ez a párkeresésben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene ez a párkeresésben, belemenjek ebbe?

Figyelt kérdés

Igen sajnos 32 éves szűz férfi vagyok. Sajnos még nem nagyon volt lehetőségem a barátnőre főleg a külsőm miatt.

Van egy lány aki egyetemista 23 éves nagyon csinos kedves lány, tényleg az a 9 es kategória, abszolút nem ilyen nő de velem hajlandó lenne 50000 Ft ért lefeküdni és elvenni a szüzességem, azt mondja nagyon megértő és tanító lenne velem.


2018. márc. 24. 19:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
2018. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Az összes prosti lenne hozzád ennyire kedves ám.
2018. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Menj bele. De valahogy ne egy óra legyen akkor.
2018. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
"abszolút nem ilyen nő" Áh, tényleg nem úgy tűnik. Igazi Teréz anya típus csak ugye drága az egyetem.
2018. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

50000? :O

Kicsit túlárazta magát a leányzó

2018. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem kissé megalázó, ha valaki fizet a szexért. Azt pedig nem gondolom, hogy ez segítene a párkeresésben. Hogy is mondjam... Attól, hogy veszel egy gitárt, még nem leszel rock star. :/


A párkeresés nem azon múlik, hogy most szűz vagy-e vagy sem. Sablonos duma, de ha nincs egy viszonylag vonzó kisugárzásod és mellé egy jó személyiséged, akkor aztán olyan mindegy, hogy hány nővel fekszel le, mert az ismerkedés meg a szex az két külön dolog.


Egyébként a legtöbb prosti vállal szüzesség elvételt még fele ennyiért is. De mint írtam, nem ez számít.

2018. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

Annál szánalmasabbat nem tudok elképzelni mint amikor egy férfi fizet a szexért.

Inkább lefekszek egy ronda nővel, minthogy 2 forintot is adjak egy jó csajnak a szexért.

2018. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

"abszolút nem ilyen nő"


De, pont olyan no.

Nem te leszel az elso kuncsaftja.

2018. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha velem történne ilyen én nem írogatnám ki ide, hanem megtenném, azt cső.

Kamukérdés amúgy.

2018. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
lealkudnám 15-re:)
2018. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!