Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl könnyen szerelembe esek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl könnyen szerelembe esek így félek rossz ember mellett köthetek ki mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

23/F


Sziasztok, 5 éves kapcsolatból szálltam ki ami szörnyű volt, de én nekem olyan jellemem van, hogy egy rossz kapcsolatban is képes vagyok éveket szenvedni és tengődni. Azóta volt 1-2 próbálkozásom, de csak hatalmas szerencsén múlt hogy nem szálltam bele pedig már az elején tudtam, hogy nem mellém való.


Nem tudok átlagos lenni, hogy áhh nem illünk össze szia. Én valahogy abba is bele szeretek ha nem illünk össze.

Szóval most rettegek a párkereséstől, úgy érzem én nem tudnék próbálgatni randizgatni mindenféle nőkkel hogy megtaláljam az igazit, hanem az elsőnél még leragadok a végén és ki tudja lehet tök jó lesz, de nyilván nem a "legelső" illető lesz a mellém való.


Sajnos van egy ilyen fura jellemem hogy borzasztó kedves és udvarias vagyok meg bókolok is akkor is ha nem teljesen pozitívak az érzéseim a másik iránt.



2018. márc. 25. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az alapszemélyiséged, innen nagyon nehéz változni. Reménykedj, hogy szerencséd lesz, és kifogsz egy olyan nőt, aki meg tud becsülni.


22/N

2018. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nőkre gyakran jellemző, hogy a férfi dominanciájának alárendelve magukat beletörődnek a sorsukba és beleragadnak a dágványba, de férfiként ez elég szokatlan. Irányítanod kéne, vinni a kapcsolatot előre, mert a nő rád támaszkodik, ő abban a hitben van, hogy te vagy a mentsvára, a védelmezője. Ezt a sztorit olvasva ha egy nő rád támaszkodik, mindketten eldőltök...
2018. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát ezektől függetlenül irányító jellem vagyok, szóval vinném a kapcsolatot a vállamon, de attól még megmarad ez a jellemem.



Egyébként igen sejtettem hogy az alapvető tulajdonságom nem igazán változtatható, nem is igazán akarnám megváltoztatni, de így rettegek attól hogy rossz mellett kötök ki.

2018. márc. 25. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!